Op 35 jarige leeftijd is
Toon Greebe op maandagmorgen overleden. Greebe kampte al jaren met gezondheidsproblemen.
In 2017 moest de Bosschenaar zijn onderbeen laten amputeren, Greebe bleef ambitieus en met prothese bleef hij
darten. In 2018 openende hij zelfs in Den Bosch zijn eigen dartschool. In 2008 en 2010 speelde Greebe het PDC World Championship Darts en bleef hij na zijn amputatie ambitieus om ooit nog het WK te spelen. In 2022 moest de toen 34-jarige opnieuw onder het mes waarbij hij zijn andere been verloor.
Uit betrouwbare bron vernamen we vanmorgen het vreselijke nieuws maar hebben dit uit respect stil gehouden tot er berichten op sociale media verschenen.
Toon Greebe mocht slecht 35 jaar worden, het team van dartfreakz wenst zijn moeder, familie, vrienden en bekende veel sterkte met het verlies van hun Toon.
Denk dat iedereen wie Toon ontmoet heeft vele verhalen kan vertellen.
Heb menig moge meemaken met hem van WK in Ally Pally z'n eerste kennismaking met "cheesecake" tot Qschool en vele toernooien
Rust zacht my old buddy
Rust in vrede, Toon. Je hebt een onuitwisbare stempel gedrukt op de dartwereld. Je bent een rolmodel voor velen. Mijn condoleances aan zijn families en vrienden. Bedankt voor alles wat je hebt gedaan voor de sport.
Ongelooflijk triest nieuws. Ondanks zijn beperkingen heeft Toon Greebe bewezen dat hij een ware kampioen was. Ik bewonder zijn volharding en toewijding aan de sport. Mijn gedachten zijn bij zijn dierbaren.
Ik had het genoegen Toon te ontmoeten op een evenement een paar jaar geleden. Zijn passie en doorzettingsvermogen waren ongeevenaard. Hij zal zeker gemist worden in de dartcommunity. Mijn diepste medeleven naar zijn familie.
Veel te jong, en wat veel reacties op facebook op dit vreselijke bericht
RIP Toon
Toon maatje RIP