Spannende tijden breken aan voor potentiële EK Jeugd 2015 spelers

Nederland Hoofdnieuws
door Patrick Megens
vrijdag, 15 mei 2015 om 15:09
ecy2015
Op zondag 31 mei zal in Harderwijk het laatste toernooi plaatsvinden van het NDB Rankingcircuit 2014-2015. Dit toernooi is extra spannend voor diverse spelers, vooral voor alle jeugdspelers die in aanmerking komen voor het EK Jeugd 2015. Direct na het toernooi zal bondscoach jeugd Hermien Straten de vier jongens en twee meisjes bekend maken die van 8 t/m 11 juli in Denemarken in actie mogen komen. Conform het selectiereglement jeugd plaatsen vanuit de NDB Ranking de nummers 1, 2 en 3 bij de junioren en de nummers 1 en 2 bij de meisjes zich voor de selectie, dit is echter geen garantie voor deelname aan het EK jeugd.
Het EK Jeugd wordt ieder jaar georganiseerd onder auspiciën van de WDF. De jongens spelen een teamtoernooi, koppeltoernooi en singeltoernooi. De meisjes spelen singles- en koppels in poules. Binnen elk onderdeel, bij zowel de jongens als de meisjes, zijn punten te verdienen en het land met de meeste punten wordt als Europees Kampioen Jeugd gekroond. Per onderdeel zijn er tevens medailles te winnen.
De begeleiding zal dit jaar bestaan uit bondscoach jeugd Hermien Straten, Jeugdcommissielid Marijke Zomer en bestuurslid Jeugdzaken Sergej Kipping. Blijf deze website volgen voor al het nieuws rondom het EK jeugd en benoeming van het team.
Voor meer informatie klik hier.

Jelti

loading

Loading