Visser en V/d Schuur winnen Texel Darts Trophy koppels met prachtige finish

Nederland Hoofdnieuws
zondag, 12 januari 2020 om 17:37
silkovisser
Op zondag werden zoals gebruikelijk de koppeltoernooien gespeeld van de Texel Darts Trophy. Bij de heren is de titel gegaan naar Rick van de Schuur en Silko Visser die op weg naar het podium onder andere Danny vd Stad/Sjoerd Nieuwhof, Marco Zandbergen/Patrick van langen en Arjen Wiedijk/Joost Greeuw versloegen.
Zij waren met 5-2 te sterk voor Dimitri Triekels en Rick Veugelers in de finale. Met een prachtige 149-finish van Visser werd de titel opgeëist in de finale.
Dit gebeurde overigens voor het oog van de camera aangezien de finale live werd gebracht via onderstaande beelden.
Finale heren koppeltoernooi
Ook het dames koppeltoernooi werd live uitgezonden en degenen die keken zagen Anne Dorrestijn en Diana van Eekelen in een beslissende laatste leg voorbij gaan aan Marjolein Eijben en Wilma Neven. Met 4-3 wonnen ze de finale nadat ze op weg ook al wonnen van onder andere Jo-Anne Lijnsvelt/Karin Kamphorst, Petra Marcus/Saskia van Zoeren en Kelly Streef/Sharona Veld.
Finale dames koppeltoernooi
Uitslagen
Heren

Laatste 16
Danny vd Stad/Sjoerd Nieuwhof 3-2 Jacco Kappert/Thom Neplenbroek
Nick Hendrix/Ralph Wetzels 1-3 Ronald van den Brink/Shanendo Aué
Arjen Wiedijk/Joost Greeuw 1-3 Rick van de Schuur/Silko Visser
Marco Zandbergen/Patrick van langen 3-0 Jan Lijnsvelt/Cobus Vriezen
Gerco v/d Hazel/Jan v/d Broek 1-3 Dimitri Triekels/Rick Veugelers
Denis Guldemond/Hilmar van Es 1-3 Rob van Zwet/Patrick Schneider
Dennis van der Steen/Erik van Manen 3-1 Marco Libbers/Wesley Brown
Dominique van Barneveld/Thijs Koskamp 3-1 Arjan Lakerveld/Arjan de Jong
Kwartfinale
Danny vd Stad/Sjoerd Nieuwhof 3-1 Ronald van den Brink/Shanendo Aué
Rick van de Schuur/Silko Visser 3-1 Marco Zandbergen/Patrick van langen
Dimitri Triekels/Rick Veugelers 3-2 Rob van Zwet/Patrick Schneider
Dennis van der Steen/Erik van Manen 1-3 Dominique van Barneveld/Thijs Koskamp
Halve finale
Danny vd Stad/Sjoerd Nieuwhof 2-4 Rick van de Schuur/Silko Visser
Dimitri Triekels/Rick Veugelers 4-3 Dominique van Barneveld/Thijs Koskamp
Finale
Rick van de Schuur/Silko Visser 5-2 Dimitri Triekels/Rick Veugelers
Dames
Laatste 16
Jolanda van Gelder/Marian v/d Ven 1-3 Petra Marcus/Saskia van Zoeren
Kelly Streef/Sharona Veld 2-3 Anne Dorrestijn/Diana van Eekelen
Maribelle Wientjes/Marieke Hijlkema 0-3 Jo-Anne Lijnsvelt/Karin Kamphorst
Berta Stobbe/Tineke Kalsbeek 3-0 Leonie Jansen/Sanne Otgaar
Sayen Runge/Stephennie van Hierden 3-2 Jessica van Ommen-Hollander/Tessa Hollander
Aletta Wajer/Jessica van Vugt 3-0 Evelien Boerhoop-Raven/Marissa Rabelink
Marjolein Eijben/Wilma Neven 3-1 Marlous Focke/Wendy Jansen
Donna van der Slikke/Inge Jansen 0-3 Annelies Radsma-Westbroek/Ilonka van den Heuvel
Kwartfinale
Petra Marcus/Saskia van Zoeren 0-3 Anne Dorrestijn/Diana van Eekelen
Jo-Anne Lijnsvelt/Karin Kamphorst 3-0 Berta Stobbe/Tineke Kalsbeek
Sayen Runge/Stephennie van Hierden 1-3 Aletta Wajer/Jessica van Vugt
Marjolein Eijben/Wilma Neven 3-1 Annelies Radsma-Westbroek/Ilonka van den Heuvel
Halve finale
Anne Dorrestijn/Diana van Eekelen 3-1 Jo-Anne Lijnsvelt/Karin Kamphorst
Aletta Wajer/Jessica van Vugt 0-3 Marjolein Eijben/Wilma Neven
Finale
Anne Dorrestijn/Diana van Eekelen 4-3 Marjolein Eijben/Wilma Neven

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
juni 2025
28
za.
28 juni om 17:22 - 29 juni om 17:22
Sittard

Zet het laatste weekend van juni maar vast in je agenda, want dan staat het Fortuna Sittard Stadion volledig in het teken van darts. Op zaterdag 28 en zondag 29 juni keert een geliefd toernooi terug op de dartskalender: de Fortuna Sittard Masters 2025. Het belooft een groots en toegankelijk dartsevenement te worden voor jong en oud, ervaren spelers én recreanten. Na bijna een decennium afwezigheid maakt het toernooi, dat eerder in 2016 voor het laatst werd georganiseerd, een veelbelovende comeback. De businessruimte van het stadion verandert dit jaar in een indrukwekkende darthal met maar liefst 48 dartbanen. Een unieke locatie, die ruimte biedt voor honderden deelnemers verdeeld over diverse categorieën. Op zaterdag 28 juni starten de jeugdcategorieën voor spelers van 10 tot en met 20 jaar, gevolgd door een koppelkampioenschap in de middag. Op zondag 29 juni staan de singles voor dames en heren op het programma. Inschrijven kan vooraf online tot zondagavond 22 juni om 22.00 uur, maar ook op de speeldagen zelf is deelname mogelijk. Houd er in dat geval wel rekening mee dat de inschrijfkosten iets hoger liggen vanwege extra verwerking. Voor de jeugd is er een laagdrempelige instapprijs van € 7,50 bij voorinschrijving, terwijl koppels en volwassenen respectievelijk € 25 en € 12,50 betalen. Op de dag zelf komt daar een toeslag van € 2,50 tot € 5 bovenop. Naast sportieve strijd is er volop ruimte voor gezelligheid. Er zijn voldoende mogelijkheden om te genieten van een drankje of hapje. Let op: consumptiemunten zijn alleen tijdens het evenement te gebruiken en niet achteraf inwisselbaar. De organisatie roept iedereen op die van darts houdt, van competitie of gewoon van een leuke dag uit, om zich aan te melden. Meedoen is belangrijker dan winnen, maar wie weet ga jij wel met een mooie prijs naar huis. Inschrijven kan eenvoudig door de QR-code op de poster te scannen of via de contactgegevens onderaan de flyer. Meer informatie of vragen? Neem contact op via info@infynity.nl.

Promotie
augustus 2025
01
vr.
01 augustus om 8:04 - 03 augustus om 8:04
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: