Twee getalenteerde jeugd spelers bij Teamd’art9

Nederland Hoofdnieuws
zondag, 18 december 2011 om 2:08
KevinKenzoD9
Tijdens de gesloten Nederlandse kampioenschappen treden naast Remco van Eijden en Erwin Renkema nu ook Kenzo Fernandes en Kevin Doets aan in het officiele Teamd’art9 shirt. D’art9 en beide Superleague spelers heten onze veelbelovende jeudspelers hartelijk welkom bij d’art9. Heel veel succes, overwinningen en spelplezier in jullie nieuwe Team d’art9 shirt! Lees verder voor een nadere kennnismaking met Kenzo of Kevin, of ga naar www.dart9.nl.

Wie de verrichtingen van Teamd’art9 van dichtbij wil meemaken kan vandaag de Nederlandse kampioenschappen bezoeken.
Mijn naam is Kevin Doets, ben 13 jaar, woon in Almere en ik zit op het Helen Parkhurst waar ik de VWO opleiding technasium volg. Ik ben met darten begonnen toen ik een jaar of 6 was, mijn ouders zijn lid van de Darts Bond Almere e.o en toen ben ik ook langzaam begonnen. Mijn 1e ranking gooide ik als jongen van een jaar of 9 en ben nu sinds 2 jaar echt serieus met darten bezig. Mijn hoogtepunt tot nu toe is het winnen van 1 van de vrijdagavond zomercompetitierankings afgelopen zomer.

Op de NDB rankings heb ik dit jaar bij de aspiranten 4x de halve finale en 1x de finale gehaald, helaas nog niet gewonnen maar volgend seizoen ga ik voor de 1e plaats, ik mag nog een jaar bij de aspiranten gooien namelijk.

Afgelopen september was ik toe aan een nieuwe set pijlen en via mijn vader ben ik in aanraking gekomen met de nieuw dart9 pijlen. In het begin moest ik heel erg wennen maar nu zou ik nooit meer anders willen, de pijlen zijn stabieler en mijn scores worden daardoor ook stabieler, ik gooi minder 5 en 1. Ik train ongeveer 1-2 uur per dag en 1x per week op woensdagavond in het Wapen van Almere.

Mijn doelen zijn voor volgend seizoen:
1e worden op de NDB ranking, Dutch Open Youth, enkele internationale toernooien bij de junioren mee doen (waaronder PDC youth) en wat regionale toernooien mee doen bij de volwassenen.
KenzoIk ben Kenzo Fernandes, 11 jaar en sinds januari 2010 lid van de Darts Bond Almere. Op mijn 8ste begon ik met mijn dartpijlen uit de speelgoedwinkel te gooien, gemotiveerd door alle wedstrijden op tv van Barney en Stompé.

Tot ieders verbazing was dit geen opvlieger en begon ik de dartssport steeds leuker te vinden waarna ik besloot mij zelf in te schrijven bij de dartsbond in Almere.

Mijn eerste wat betere pijlen waren Unicorn 24gr. Peter Manley pijlen, gekregen van mijn vader en gekocht in Amsterdam.

Begin oktober werd ik door Kevin Doets, ook aspirant bij de Darts Bond Almere, gewezen op de d'art9 pijlen en hoe goed en makkelijk deze gooien. Ik ben meteen naar de website gegaan en heb ik meer over deze pijlen gelezen. Na overleg met mijn vader hebben wij besloten om deze pijlen nog dezelfde dag te bestellen. Een aantal dagen daarna had ik de pijlen binnen en mijn d'art9 avontuur kon beginnen.

Uiteraard was ik erg benieuwd hoe deze pijlen zouden gooien ten opzichte van mijn dikkere Peter Manley pijlen. Mijn nieuwe d'art9 24gr. grooved pijlen voelden al vanaf het begin goed aan en ik was verbaasd hoe nauwkeurig en strak deze pijlen het bord in gingen.

Het mooie van deze pijlen is naast de vormgeving ook de ruimte die je op de triples overhoud na de 1e pijl. Door de verschillende lengtes in shafts en verschillende flights zijn de pijlen af te stemmen op ieders wensen.

Ik speel er inmiddels alweer een aantal maanden mee en ik heb zoveel vertrouwen in de pijlen gekregen dat ik mijn oude pijlen aan mijn vader heb gegeven en ik al volledig gewend ben aan de nieuwe pijlen.
.

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading