Verslag van afsluiting zomercompetitie Dongense Darts Competitie

Nederland Hoofdnieuws
door Patrick Megens
donderdag, 10 juli 2014 om 8:27
dongen
Verleden week werd de zomercompetitie afgesloten met een singletoernooi en de prijsuitreiking. De opkomst met 36 deelnemers was weer netjes te noemen. Het team met de meeste deelnemers aan het toernooi werd beloond met 25 euro, vrolijke bull bracht 8 spelers aan de start en mocht deze prijs ophalen. Het toernooi werd verspeeld volgens het k.o. systeem met een verliezersronde. Rob Emmerik werd finalist door winst op Leon Faro, Kevin Laurijsen, Mike van de Beemd en Bram Roosen.
Evenals vorig jaar werd Dennis van Strien finalist door zeges op Edwin Proosten, Antoine Zanoni, Rob Huysmans en Ad Timmermans. In de finale won Dennis met 4-2 en onderstreepte zijn prima vorm met wederom een toernooiwinst. De inbreng van de Noorse haptonoom Marcel Emmen begint zijn vruchten af te werpen.
Voor meer informatie klik hier.

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
december 2025
07
zondag
07 dec - 07 dec
Kerkeböske, Helden

De Helden Cup – Winter Edition belooft een dag vol spanning, precisie en gezelligheid. Er wordt gespeeld op 10 dartsbanen, met plek voor maximaal 128 deelnemers. We starten met poules en vervolgens een A en B ronde. Tevens zal er middels het 2K-Darts software gespeeld worden op tablets. 📍 Locatie: Kerkeböske – Aan de Koeberg 3, 5988 NE Helden 🕐 Tijden: Zaal open: 11:00 Inschrijven tot: 12:45 Start toernooi: 13:00 💶 Inschrijfkosten: Voorinschrijving: €10 Op de dag zelf: €12,50 🏆 Prijzengeld: A-ronde: 1e €200 | 2e €100 | 3e/4e €50 | 5e t/m 8e €25 B-ronde: 1e €50 | 2e €25 | 3e/4e €12,50 🎯 Inschrijven via: 2K-Darts software, klik hier om in te schrijven. 💶 Betaling via : link 📣 Hosted by: Kerkeböske, Peter Hendriks & Jerry “Electric” Hendriks

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading