Willy van de Wiel heeft op overtuigende wijze de titel gepakt op het drukbezochte darttoernooi dat werd gehouden op recreatiepark de kurenpolder in het Brabantse Hank. “Free Willy” won in de finale van good-old Braulio Roncero met een “whitewash” ( 6 – 0 ) Rond 12:45 uur begonnen maar liefst 70 darters aan het toernooi, dat op de eerder genoemde schitterende locatie voor het eerst werd georganiseerd door de mensen van Brutus-Darts.
Winnaar van een aantal eerdere Brutus-Darts toernooien, Ferry Beijleveld, kwam ditmaal niet verder dan de kwartfinale. Beijleveld verloor daarin van de latere finalist Braulio Roncero ( 0 – 4 ). In de finale van de verliezersronde was het Dion den Hartog die met de winst aan de haal ging, hij was in de finale duidelijk te sterk voor Corné Faro ( 4 – 0 ). In totaal werd er 31 keer de maximale 180-score gegooid, waarvan Roncero er maar liefst 9 voor zich opeiste. De beste vrouwelijke deelneemster was Henny Klerks, die eveneens de hoogste finish bij de dames gooide ( 48 ) . De hoogste finish bij de heren was een prooi voor Walter van Es ( 150 ).
Alles in ogenschouw genomen, kan de organisatie weer terug kijken op een geslaagd darts evenement, dat volgend jaar zeker een vervolg krijgt.
Kwartfinales winnaarsronde
Ferry Beijleveld – Braulio Roncero 0 – 4
Mark lieftink – Marc Pruissen 4 – 1
Mark Oosterhuis – Hermie van Orsouw 4 – 1
Willy van de Wiel – Davy van de Zande 4 – 0
Halve finales winnaarsronde
Braulio Roncero – Mark Lieftink 5 – 1
Mark Oosterhuis – Willy van de Wiel 1 – 5
Finale winnaarsonde
Braulio Roncero – Willy van de Wiel 0 – 6
Halve finales verliezersronde
Dion den Hartog – Frits Roest 3 – 0
Marco van Bavel – Corné Faro 1 – 3
Finale verliezersronde
Dion den Hartog – Corné Faro 4 - 0