BULLs NL

Winmau Western European Tour 5 & 6 verplaatst naar Berg en Dal

Nederland Hoofdnieuws
vrijdag, 02 mei 2025 om 15:43
jennysegers 39115
Zaterdag 17 mei en zondag 18 mei 2025 zal het Fletcher Hotel Holthurnsche Hof te Berg en Dal in het teken staan van Winmau Western European Tour 5 & 6. De betere amateurdarters van de Benelux en Frankrijk zullen aanwezig zijn op deze mooie locatie midden in de natuur.
In eerste instantie zouden deze twee toernooien gehouden worden in Arnhem, maar mede door de samenwerking die ADC Europe aangegaan is met Fletcher Hotels, is deze verplaatst naar deze mooie locatie in Berg en Dal.
De Winmau Western European Tour is het vlaggenschip van ADC Europe en de beste drie van de ranking na 14 toernooien zullen zich kwalificeren voor de ADC Global Championship 25/26, die gehouden zal worden in de MODUS Live Lounge te Portsmouth, Engeland. Deze kent een totaal prijzengeld van 150.000 pond en de winnaar zal naar huis gaan met de hoofdprijs van 60.000 pond! Daarnaast zullen de beste drie van de ranking na 14 toernooien ook uitgenodigd worden om deel te nemen aan de MODUS Super Series in 2026.
Op basis van de Winmau Western European Tour Ranking kan men zich ook kwalificeren voor de Western European Grand Finals, die op zondag 9 november 2025 in Leudelange, Luxemburg gehouden zal worden. De beste 48 spelers van de ranking kwalificeren voor het hoofdtoernooi en ook zijn er plekken te verdienen voor het Amateur I, Amateur II en Damestoernooi. Hiermee is het dus voor een ieder interessant om deel te nemen!
Op dit moment heeft de top 3 een klein gaatje geslagen met de spelers daaronder, zo zien we Brian Raman (BEL) aan kop, gevolgd door Xanti van den Bergh (BEL) en Danny van Klompenburg (NL). Daarachter volgen Bradly Roes (NL), Arne Spee (NL) en Sander van Ockenburg-Zwaan (NL), maar met de weet dat ook spelers als Stijn Deklerck (BEL), Nicolas Thuillier (FRA), Jamai van den Herik (NL), Danny van Trijp (NL) en Ron Meulenkamp (NL) er vol voor zullen gaan, kan het na dit weekend in Berg en Dal, heel wat korter op elkaar zitten.
Winmau Western European Tour 5 & 6 zullen zaterdag 17 mei en zondag 18 mei van start gaan om 11:00 uur, maar een ieder dient zich aangemeld te hebben voor 10:45 uur bij de Tournament Desk. Tot en met 128 deelnemers zal ADC Europe altijd pogen om in poules te starten, gevolgd door een Knockoutfase.
Voor informatie en inschrijven: Winmau Western European Tour 2025

Jelti

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
mei 2025
16
vr.
16 mei om 20:05
Wezep

16 mei: Singletoernooi Aanvang 19:00 uur, zaal open om 18:00 uur. Maximaal 128 singles Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €15 p.p. Hoofdprijs minimaal €400,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
17
za.
17 mei om 20:05
Wezep

Aanvang 11:30, zaal open om 10:30 uur. Maximaal 128 koppels Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €25 p.p. Hoofdprijs minimaal €700,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
18
zo.
18 mei om 7:35 - 18 mei om 7:35
Mariahout

De Oranjebar in Mariahout maakt zich op voor een ouderwets gezellig darttoernooi. Op zaterdag 18 mei 2025 barst daar het Oranjebar Feestweekend Darttoernooi los, en met een gegarandeerde hoofdprijs van €300 in het vooruitzicht, belooft het een strijd te worden om je vingers bij af te likken. De inschrijving is inmiddels geopend en met plek voor maximaal 48 deelnemers is het zaak om er snel bij te zijn. Want wie wil er nou niet gooien in het bruisende hart van het Brabantse dartsleven? De wedstrijden starten vanaf 13:00 uur, dus uitslapen zit er die dag niet in voor de darters. De titelverdediger is niemand minder dan Jimmy van Schie, die vorig jaar met de hoofdprijs aan de haal ging. Of hij opnieuw zijn stempel weet te drukken, is nog maar de vraag, want het deelnemersveld belooft weer pittig te worden. Het toernooi wordt gespeeld in het vertrouwde 501-format: open in, dubbel uit. De avond ervoor, op vrijdag 17 mei, wordt er al warmgedraaid met een singletoernooi dat om 20:00 uur van start gaat. De opzet is duidelijk: poules, gevolgd door een winnaars- en een verliezersronde, allemaal in knock-outvorm. De organisatie ligt wederom in handen van SteenDarts, dus dat zit wel snor. Aanmelden kan tot zaterdag 18 mei om 12:45 uur in de Oranjebar zelf of via een berichtje op WhatsApp of Messenger naar +31 61 255 40 42. De kosten? Slechts €10 per persoon. Maar let op: vol is echt vol. Naast de wedstrijden is er natuurlijk volop ruimte voor gezelligheid. Met een drankje binnen handbereik, dartbanen van topkwaliteit en gratis parkeren voor de deur, is het een dagje uit voor elke dartsfan. Kortom, zet 18 mei in je agenda, trommel je dartmaatjes op en kom naar Mariahout voor een dag vol sfeer, strijd en sportiviteit.

Oranjebar
Promotie
juni 2025
01
zo.
01 juni om 10:24 - 01 juni om 10:24
Driebergen-Rijsenburg

De laatste Winmau NDB Ranking van het seizoen 2024-2025 is het NK Darts 2025. We gaan op zoek naar de beste darters in de verschillende categorieën! Komende editie01-06-2025 LocatieHealth Center Hoenderdaal,Hoendersteeg 7, 3972 NA, Driebergen-Rijsenburg Hall of FameKlik hier voor een overzicht van alle eerdere  Nederlands kampioenen.

07
za.
07 juni om 8:06 - 08 juni om 8:06
Arendonk

Open 2370 keert terug in het eerste weekend van juni Na eerdere succesvolle edities staat het Open 2370 Dartstornooi opnieuw op het programma. Op 7 en 8 juni 2025 wordt de Bemdhal in Arendonk het tafereel voor het grootste dartsfeest van België. Het evenement trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers, die de kans krijgen om topdarts van dichtbij te beleven. Na een reeks succesvolle edities maakt het Open 2370 Dartstornooi opnieuw zijn opwachting. Op zaterdag 7 en zondag 8 juni 2025 verandert de Bemdhal in het grootste dartsfeest van België. Het tornooi staat garant voor twee dagen vol plezier en topdarts, en trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers uit gans de Benelux. Wedstrijden voor alle niveaus Het Open 2370 Dartstornooi biedt een gevarieerd programma voor spelers van verschillende leeftijden en niveaus. Er zijn tornooien voor Jeugd U12, Jeugd U18, G-Darts, Heren Singles, Dames Singles en Koppeltornooien. De toernooien wordt gespeeld volgens een poulesysteem met A- en B-rondes, waardoor deelnemers meerdere wedstrijden kunnen spelen en zich kunnen meten met anderen van vergelijkbaar niveau. Een gezellig dartsweekend Voor deelnemers en supporters van buiten de regio is het Open 2370 het perfecte moment voor een gezellige weekenduitstap. Arendonk en de omliggende gemeenten bieden tal van verblijfsmogelijkheden, van B&B’s en hotels tot vakantieparken. Ideaal om er met je team of club een dartweekend van te maken. Alle overnachtingsmogelijkheden zijn terug te vinden via de officiële website van Open 2370. Inschrijvingen en praktische info Online inschrijven kan tot en met 5 juni 2025 via www.open2370.be - Inschrijven op de dag zelf is ook mogelijk, maar er wordt dan een extra administratiekost van €7,50 aangerekend. Bezoekers kunnen gratis toegang krijgen tot het evenement.

Promotie

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: