Twee dagen voor aanvang van de Premier League Darts 2018 komt
Michael van Gerwen met een mooie en bijzondere mededeling. De titelverdediger van dit toernooi, die op ook nog op jacht gaat naar the hattrick, zal na elke gegooide maximale score op dit toernooi 100 pond doneren aan een goed doel. Om welk goede doelen het gaat en voor meer details zullen we nog even moeten afwachten. De gulle gever komt woensdag met verdere details, zo meldt hij via Twitter.
Tegenover Dartfreakz zegt Van Gerwen: "Hiervoor zal ik mijn spel niet veranderen omdat ik ook regelmatig switch. Maar in elk geval komt deze actie uit een goed hart. Deze donatie heb ik zelf bedacht en het met mijn management overlegd. Woensdag komt er meer nieuws naar buiten, maar ik kan alvast verklappen dat er zeker gedoneerd zal worden aan goede doelen in Nederland".
Op de Premier League 2017 gooide Van Gerwen maar liefst 58 keer de maximale score. Indien de nummer één van de wereld ook veel 180-ers zal gooien op de komende Premier League, zullen er een groot aantal goede doelen gesteund worden. Mighty Mike speelt donderdagavond zijn eerste Premier League wedstrijd tegen wereldkampioen Rob Cross. Dit duel wordt de eerste officiële ontmoeting nadat de heren elkaar in de halve finale van het wereldkampioenschap 2018 troffen.