En dan gebeurt er dit… Suljovic stuurt Spaanse debutant kordaat naar de juiste kant van het podium

PDC
vrijdag, 13 juni 2025 om 8:00
2025worldcupg1 austria v spain 13
Tijdens de openingsavond van de World Cup of Darts 2025 zagen we niet alleen topdarts, maar ook een typisch moment van Mensur Suljovic, een van de kleurrijkste figuren uit het circuit. In het duel tegen Spanje nam “The Gentle” het voortouw in wat je gerust een lesje etiquette aan de oche kunt noemen.
Na het winnen van een leg liep Ricardo Fernandez, debuterend voor Spanje, tot tweemaal toe terug aan de verkeerde kant van het podium – een fout die vaker voorkomt bij onervaren spelers. Suljovic, bekend om zijn merkwaardige maar effectieve routines, was er echter niet van gediend.
Op beelden die via X (voorheen Twitter) gedeeld worden, is te zien hoe Suljovic zich zichtbaar stoort, zich omdraait en met een energiek armgebaar Fernandez kordaat naar de andere kant van het podium wijst. Het publiek kon het gebaar wel waarderen en het incident leidde tot veel hilariteit op social media.
Suljovic en zijn koppelgenoot Rusty-Jake Rodriguez speelden verder een ijzersterke partij tegen het Spaanse duo Fernandez en Daniel Zapata, met een gemiddelde net onder de 100 en een overtuigende 4-1 zege.
Dit soort momenten onderstrepen waarom darts zoveel meer is dan alleen scores en dubbels. Het is ook theater, temperament en timing iets waar Suljovic al jaren meester in is.
Bekijk hieronder de beelden van het 'incident':

Jelti

Plaats reactie