Gekwaliceerden uit Engeland voor de 3e European Tour bekend

PDC
vrijdag, 15 juni 2012 om 18:55
Winstanley Dean zdm11kwart
Zoals we reeds in aangaven, werd vandaag de UK Qualifier gehouden voor de derde European Tour. Deze tour zal van van 6 tot en met 8 juli te Dusseldorf, Duitsland gehouden worden. Aanvankelijk zouden er 68 spelers aan dit kwalificatietoernooi deelnemen. Uiteindelijk verschenen er 66 deelnemers in de NIA Community Hall te Birmingham aan de oche om de strijd met elkaar aan te gaan voor de 20 felbegeerde plekken.
De spelers werden in vijf groepen verdeeld, die bestonden uit een eerste en tweede ronde. Enkele spelers ontvingen een bye. In de eerste rondes werden er acht partijen gespeeld en de winnaars uit deze rondes drongen door tot de tweede rondes in hun eigen groep. De vier tweede ronde winnaars per groep kwalificeerden zich dan voor het hoofdtoernooi. Alle partijen werden gespeeld over best of 11 legs.
Dean Winstanley heeft zich voor de derde keer op rij voor de European Tour weten te plaatsen. Op de kwalificatietoernooien voor de eerste en tweede European Tour, was hij ook al succesvol. Ook de kersverse jeugd wereldkampioen James Hubbard zien wij terug in Dusseldorf, evenals de goed in vorm zijnde jeugdspeler Arron Monk. De kwalificatietoernooien voor Europa en het gastland worden op 23 juni in Tempodrom te Berlijn,Duitsland gehouden, waar ook de tweede European Tour zal plaatsvinden.
De overige gekwalificeerden en de uitslagen per groep van dit kwalificatietoernooi zie je hieronder. De gekwalificeerden zijn vetgedrukt.
Groep één
Eerste ronde:
Ian White Bye
John Scott Bye
William O'Connor 6-4 Dave Ladley
Stuart Kellett 6-1 Nigel Heydon
Gareth Cousins 6-2 Steve Grubb
Devon Petersen 6-3 Darren Webster
Keith Stephen 6-0 Steven Pearson
Tony Littleton 6-5 Darren Johnson
Tweede ronde
Ian White 6-2 John Scott
Stuart Kellett 6-4 William O'Connor
Devon Petersen 6-0 Gareth Cousins
Tony Littleton 6-3 Keith Stephen
Groep twee
Eerste ronde:
Richie Howson Bye
James Hubbard Bye
Peter Hudson Bye
Joe Cullen 6-3 Tony West
Dean Winstanley 6-2 Matt Clark
Alex Roy 6-2 John Bowles
Prakash Jiwa 6-0 Reece Robinson
Ross Smith 6-0 Christopher Dale
Tweede ronde:
James Hubbard 6-4 Richie Howson
Joe Cullen 6-5 Peter Hudson
Dean Winstanley 6-4 Alex Roy
Ross Smith 6-2 Prakash Jiwa
Groep drie
Eerste ronde:
Andrew Gilding Bye
Mark Jones Bye
Kevin Dowling Bye
Brian Woods 6-3 Ted Hankey
Mick Todd 6-4 Dennis Smith
Adam Smith-Neale 6-4 Shaun Griffiths
Scott Rand 6-1 John Henderson
Paul Rowley 6-4 Michael Smith
Tweede ronde:
Mark Jones 6-3 Andrew Gilding
Brian Woods 6-2 Kevin Dowling
Mick Todd 6-4 Adam Smith-Neale
Scott Rand 6-5 Paul Rowley
Groep vier
Eerste ronde:
Steve Maish Bye
Damien Sherwood Bye
Jamie Lewis Bye
Adrian Gray 6-5 Kevin McDine
James Richardson 6-0 Matthew Edgar
Andy Jenkins 6-2 Paul Barham
Arron Monk 6-2 Jack Hill
Chris Mason 6-4 Chris Aubrey
Tweede ronde:
Steve Maish 6-4 Damien Sherwood
Jamie Lewis 6-5 Adrian Gray
Andy Jenkins 6-5 James Richardson
Arron Monk 6-3 Chris Mason
Groep vijf
Eerste ronde:
Mark Dudbridge Bye
Stephen Hardy Bye
Steve Evans Bye
Johnny Haines 6-5 Daniel Starkey
Michael Mansell 6-1 Terry Temple
Steve Hine 6-4 Ian Jopling
Sam Hill 6-5 Darren Whittingham
Jim Walker 6-5 Barrie Bates
Tweede ronde:
Mark Dudbridge 6-4 Stephen Hardy
Johnny Haines 6-4 Steve Evans
Michael Mansell 6-3 Steve Hine
Jim Walker 6-5 Sam Hill
. 

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
mei 2025
16
vr.
16 mei om 20:05
Wezep

16 mei: Singletoernooi Aanvang 19:00 uur, zaal open om 18:00 uur. Maximaal 128 singles Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €15 p.p. Hoofdprijs minimaal €400,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
17
za.
17 mei om 20:05
Wezep

Aanvang 11:30, zaal open om 10:30 uur. Maximaal 128 koppels Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €25 p.p. Hoofdprijs minimaal €700,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
juni 2025
01
zo.
01 juni om 10:24 - 01 juni om 10:24
Driebergen-Rijsenburg

De laatste Winmau NDB Ranking van het seizoen 2024-2025 is het NK Darts 2025. We gaan op zoek naar de beste darters in de verschillende categorieën! Komende editie01-06-2025 LocatieHealth Center Hoenderdaal,Hoendersteeg 7, 3972 NA, Driebergen-Rijsenburg Hall of FameKlik hier voor een overzicht van alle eerdere  Nederlands kampioenen.

07
za.
07 juni om 8:06 - 08 juni om 8:06
Arendonk

Open 2370 keert terug in het eerste weekend van juni Na eerdere succesvolle edities staat het Open 2370 Dartstornooi opnieuw op het programma. Op 7 en 8 juni 2025 wordt de Bemdhal in Arendonk het tafereel voor het grootste dartsfeest van België. Het evenement trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers, die de kans krijgen om topdarts van dichtbij te beleven. Na een reeks succesvolle edities maakt het Open 2370 Dartstornooi opnieuw zijn opwachting. Op zaterdag 7 en zondag 8 juni 2025 verandert de Bemdhal in het grootste dartsfeest van België. Het tornooi staat garant voor twee dagen vol plezier en topdarts, en trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers uit gans de Benelux. Wedstrijden voor alle niveaus Het Open 2370 Dartstornooi biedt een gevarieerd programma voor spelers van verschillende leeftijden en niveaus. Er zijn tornooien voor Jeugd U12, Jeugd U18, G-Darts, Heren Singles, Dames Singles en Koppeltornooien. De toernooien wordt gespeeld volgens een poulesysteem met A- en B-rondes, waardoor deelnemers meerdere wedstrijden kunnen spelen en zich kunnen meten met anderen van vergelijkbaar niveau. Een gezellig dartsweekend Voor deelnemers en supporters van buiten de regio is het Open 2370 het perfecte moment voor een gezellige weekenduitstap. Arendonk en de omliggende gemeenten bieden tal van verblijfsmogelijkheden, van B&B’s en hotels tot vakantieparken. Ideaal om er met je team of club een dartweekend van te maken. Alle overnachtingsmogelijkheden zijn terug te vinden via de officiële website van Open 2370. Inschrijvingen en praktische info Online inschrijven kan tot en met 5 juni 2025 via www.open2370.be - Inschrijven op de dag zelf is ook mogelijk, maar er wordt dan een extra administratiekost van €7,50 aangerekend. Bezoekers kunnen gratis toegang krijgen tot het evenement.

Promotie
28
za.
28 juni om 17:22 - 29 juni om 17:22
Sittard

Zet het laatste weekend van juni maar vast in je agenda, want dan staat het Fortuna Sittard Stadion volledig in het teken van darts. Op zaterdag 28 en zondag 29 juni keert een geliefd toernooi terug op de dartskalender: de Fortuna Sittard Masters 2025. Het belooft een groots en toegankelijk dartsevenement te worden voor jong en oud, ervaren spelers én recreanten. Na bijna een decennium afwezigheid maakt het toernooi, dat eerder in 2016 voor het laatst werd georganiseerd, een veelbelovende comeback. De businessruimte van het stadion verandert dit jaar in een indrukwekkende darthal met maar liefst 48 dartbanen. Een unieke locatie, die ruimte biedt voor honderden deelnemers verdeeld over diverse categorieën. Op zaterdag 28 juni starten de jeugdcategorieën voor spelers van 10 tot en met 20 jaar, gevolgd door een koppelkampioenschap in de middag. Op zondag 29 juni staan de singles voor dames en heren op het programma. Inschrijven kan vooraf online tot zondagavond 22 juni om 22.00 uur, maar ook op de speeldagen zelf is deelname mogelijk. Houd er in dat geval wel rekening mee dat de inschrijfkosten iets hoger liggen vanwege extra verwerking. Voor de jeugd is er een laagdrempelige instapprijs van € 7,50 bij voorinschrijving, terwijl koppels en volwassenen respectievelijk € 25 en € 12,50 betalen. Op de dag zelf komt daar een toeslag van € 2,50 tot € 5 bovenop. Naast sportieve strijd is er volop ruimte voor gezelligheid. Er zijn voldoende mogelijkheden om te genieten van een drankje of hapje. Let op: consumptiemunten zijn alleen tijdens het evenement te gebruiken en niet achteraf inwisselbaar. De organisatie roept iedereen op die van darts houdt, van competitie of gewoon van een leuke dag uit, om zich aan te melden. Meedoen is belangrijker dan winnen, maar wie weet ga jij wel met een mooie prijs naar huis. Inschrijven kan eenvoudig door de QR-code op de poster te scannen of via de contactgegevens onderaan de flyer. Meer informatie of vragen? Neem contact op via info@infynity.nl.

Promotie

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: