Jeffrey de Zwaan nog uren onderweg naar Minehead voor UK Open

PDC
donderdag, 01 februari 2018 om 23:22
Zwaan
In van Darts Inside spraken Jacques Nieuwlaat en Koert Westerman vroeg op de avond met Jeffrey de Zwaan via Facetime. The Black Cobra was op dat moment met de auto onderweg naar de trein van Calais en begaf zich toen al in Frankrijk. Het oorspronkelijk plan was om met het vliegtuig te gaan maar deze vlucht werd vanwege het slecht weer in Engeland geschrapt.
Inmiddels kunnen we melden dat Jeffrey de Zwaan om 23:00 uur Nederlandse tijd in Chippenham was, wat betekent dat ze vanaf dat moment nog 133 kilometer te gaan hadden.
Gekeken naar de bijgevoegde foto gaat het nog uren duren voor hij op zijn bestemming zal aankomen. Daarmee is hij één van de laatste Nederlanders die zal arriveren in Minehead nadat de meerderheid al op plaats van bestemming was.
Het voordeel voor de Nederlander is dat hij pas op vrijdagavond in de derde ronde in actie hoeft te komen. Zodra hij op de speellocatie is aangekomen kan hij dus zijn bed opzoeken en alsnog de nodige uren slaap pakken.

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
december 2025
07
zondag
07 dec - 07 dec
Kerkeböske, Helden

De Helden Cup – Winter Edition belooft een dag vol spanning, precisie en gezelligheid. Er wordt gespeeld op 10 dartsbanen, met plek voor maximaal 128 deelnemers. We starten met poules en vervolgens een A en B ronde. Tevens zal er middels het 2K-Darts software gespeeld worden op tablets. 📍 Locatie: Kerkeböske – Aan de Koeberg 3, 5988 NE Helden 🕐 Tijden: Zaal open: 11:00 Inschrijven tot: 12:45 Start toernooi: 13:00 💶 Inschrijfkosten: Voorinschrijving: €10 Op de dag zelf: €12,50 🏆 Prijzengeld: A-ronde: 1e €200 | 2e €100 | 3e/4e €50 | 5e t/m 8e €25 B-ronde: 1e €50 | 2e €25 | 3e/4e €12,50 🎯 Inschrijven via: 2K-Darts software, klik hier om in te schrijven. 💶 Betaling via : link 📣 Hosted by: Kerkeböske, Peter Hendriks & Jerry “Electric” Hendriks

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading