Johan Engström en Teemu Harju geplaatst voor Eurotours via PDC Nordic & Baltic Qualifiers

PDC
woensdag, 29 april 2026 om 12:00
johan engstrom
Afgelopen weekend werden in Finland niet alleen de PDC Nordic & Baltic Pro Tours gehouden, maar stonden er ook drie Eurotour qualifiers op het programma.
Hierin mochten niet tourkaart houders uit de Scandinavische landen en de Baltsiche Staten zich proberen te plaatsen voor Eurotours 7, 8 en 9 van 2026.
De eerste qualifier was voor de International Darts Open in Riesa aankomende maand. Hierin was het de ervaren Zweed Johan Engström die zich voor zijn eerste Eurotour van het jaar wist te plaatsen. Na winst op onder meer Jani Haavisto en Mindaugas Barauskas, won Engström in de finale met 6-2 van de Let Valters Melderis.
Vervolgens kwam een qualifier voor de Baltic Sea Darts Open in Kiel. Hierin was het de Fin Teemu Harju die van onder andere Andreas Hyllgaardhus en Jani Haavisto won, waarna hij de Deen Jonas Graversen in een spannende finale met 6-5 versloeg. Zo mag ook Harju naar zijn eerste Eurotour van 2026.
Ten slotte was er ook nog een plek te verdienen op de allereerste Slovak Darts Open in Bratislava. Ook deze qualifier werd gewonnen door Johan Engström. 'The Sweet Ferret' won van spelers als Anton Östlund en Björn Lejon, waarna de Fin Jonas Masalin met 6-4 werd verslagen in de finale.
loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading