Michael Smith: "Luke Littler en zijn vriend kwamen als jochies mij uitdagen op lokaal toernooi"

PDC
door Patrick Megens
woensdag, 08 januari 2025 om 15:07
et2 m smith v menzies14
De hele wereld kent inmiddels Luke Littler maar Michael Smith trof hem jaren geleden al in de lokale kroeg.
"In mijn moeders café in St. Helens speelden we het lokale knock-out toernooi en toen kwamen er twee jochies meedoen. Ik denk dat ze toen 10, 11 of 12 jaar oud waren en het bleek Luke Littler te zijn met een vriend van hem," aldus Smith.
Hij vervolgt: "Ze gingen met elkaar een weddenschap aan om wie mij als eerste kon verslaan. In de eerste ronde most ik tegen Luke en die versloeg ik en in de finale trof ik zijn maat en die gooide ik met 6-0 naar huis. Ik denk dat hij niet onder de 300 is geweest."
Michael Smith speelde op dat moment in de Premier League of Darts en stond in de top 8 van de wereld. BullyBoy liet vervolgens weten dat de houding die Luke en zijn vriend toen hadden dat hij die nu nog steeds terugziet bij Littler.

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading