De PDC heeft inmiddels de datum en tijd bevestigd van de PDC WK loting. Aanstaande maandag 26 november zal vanaf 18:00 uur de loting van het PDC WK 2019 worden voltrokken.
Met de Players Championship Finals nog voor de boeg zijn er 12 Nederlanders zeker van deelname.
Tot deze groep behoren Michael van Gerwen, Raymond van Barneveld, Jelle Klaasen, Jermaine Wattimena, Danny Noppert, Jeffrey de Zwaan, Jan Dekker, Ron Meulenkamp, Vincent van der Voort, Jeffrey de Graaf, Yordi Meeuwisse en Geert Nentjes.
Benito van de Pas is virtueel ook geplaatst maar kan nog voorbij worden gestreefd vanwege zijn huidige 30e plek op de PDC Order of Merit.
Het geluk is echter aan de zijde van de Tilburger omdat hij vanwege een afzegging van Mensur Suljovic dit weekend onverwachts mag deelnemen aan het laatste toernooi.
Met plaatsing verdient hij al 2.500 pond en bij een goed resultaat is hij zeker van deelname. Mocht hij de eerste ronde verliezen dan is hij afhankelijk van de prestaties van de spelers die hem op de Order of Merit nog voorbij kunnen streven.
De loting zal live te volgen zijn op de Facebook-pagina van RTL 7 Darts.