Vanavond kwam de
German Darts Championship in Hildesheim ten einde, met respectievelijk de kwartfinales, halve finales en finale op de planning.
In de eerste kwartfinale was het de nummer 1 geplaatst
Dave Chisnall die de laatst overgebleven Duitser
Martin Schindler versloeg met 6-5. Vervolgens kwam
Michael van Gerwen in actie tegen
Peter Wright.
Van Gerwen gooide goed en noteerde een gemiddelde van ruim 104 maar het was Wright die daar overheen ging en met 108 gemiddeld de 6-4 overwinning pakte. Daarmee lijkt de Schot allesbehalve uit vorm inmiddels.
Vervolgens versloeg
Daryl Gurney de debuterende kwartfinalist
Nick Kenny waarna we de kwartfinales afsloten met
Damon Heta tegen
Luke Littler. Hierin nam Heta een 4-1 voorsprong maar kwam Littler met onder meer een 10-darter terug tot 5-5 en vervolgens pakte Littler ook meteen de 6-5 overwinning.
In de eerste halve finale kwam Wright op ruime voorsprong maar zag hij Chisnall weer terugkomen tot 5-5. In leg 12 was het Wright die met een 75-finish de 7-5 overwinning pakte. In de tweede halve finale was het Premier League kampioen Littler die zeer eenvoudig met 7-2 langs Gurney ging.
In de finale pakte Littler een eenvoudige 4-1 voorsprong tegen Wright. De Schot vocht zich echter heel knap terug en uiteindelijk was het zelfs 'Snakebite' die met een 8-5 overwinning de titel pakte en zich de German Darts Champion van 2024 mag winnen. Het is voor Wright de eerste titel van het jaar.
German Darts Championship 2024
Kwartfinales
Dave Chisnall 6-5 Martin Schindler
Michael van Gerwen 4-6 Peter Wright
Daryl Gurney 6-3 Nick Kenny
Damon Heta 5-6 Luke Littler
Halve finales
Dave Chisnall 5-7 Peter Wright
Daryl Gurney 2-7 Luke Littler
Finale
Peter Wright 8-5 Luke Littler