Premier League in Ahoy kan mogelijk door 2.500 fans worden bijgewoond

PDC
door Patrick Megens
donderdag, 25 juni 2020 om 8:33
28 03 2019 Bas van den Berk PDC Premier league Ahoy woensdag 1489 51346
Woensdagavond kondigde het kabinet aan dat de verdere versoepelingen vanaf 1 juli al mogelijk zijn. Dit is 2 maanden eerder dan verwacht aangezien eerder rekening werd gehouden met een verdere versoepeling vanaf 1 september.
Bovendien kan er ook meer worden versoepeld dan eerder werd gedacht. Op dit moment geldt er nog een maximum aantal van 30 bezoekers bij een evenement en vanaf 1 juli kan dit worden opgeheven zolang men maar 1,5 meter kan houden.
Dit heeft als gevolg dat er publiek kan worden toegelaten bij de Premier League in Ahoy bijvoorbeeld.
Ahoy-directeur Jolanda Jansen zei hierover het volgende tegenover de NOS:
"Evenementenhal Ahoy kan straks 2500 mensen verwelkomen. Dat is wel nog altijd aanzienlijk minder dan de maximale capaciteit van 15.000 bezoekers. Het wordt pas rendabel bij de helft of driekwart van de capaciteit, maar het is een substantiële stap die de sector weer perspectief biedt."

Jelti

Plaats reactie