Programma vrijdagmiddag met één Belg en twee Nederlanders die strijden tijdens het International Darts Open

PDC
vrijdag, 12 april 2024 om 11:03
et2 mueller v veenstra11
Vandaag, vrijdag, begint de derde Europese tour van de PDC het International Darts Open in het Duitse Riesa, een gemeente in de deelstaat Saksen. Gerwyn Price uit Wales, de verdedigend kampioen, zal zijn titel proberen te verdedigen in een competitie waarin 48 deelnemers strijden om een prijzenpot van £30.000.
Ondanks de afmelding van Michael van Gerwen, een van de topfavorieten, belooft het toernooi spannend te worden. Van Gerwen, direct geplaatst voor de Euro-tour, zal door een onbekende reden dit keer niet deelnemen.
De actie begint al in de middagsessie die om 13:00 lokale tijd start. Hierbij zullen de Nederlanders Jitse van der Wal en Richard Veenstra hun opwachting maken. Ook 'The Dreammaker' Dimitri van den Bergh uit België zal in deze sessie te zien zijn.
Alle wedstrijden van de International Darts Open zijn live te volgen via Viaplay, de streamingdienst, of PDCTV voor abonnees.

Programma Eerste Ronde - Middagsessie:

Jitse van der Wal v Ritchie Edhouse
Kai Gotthardt v Brendan Dolan
Michael Unterbuchner v Luke Woodhouse
Alexander Masek v Dimitri Van den Bergh
Richard Veenstra v Andrew Gilding
Daryl Gurney v Patrick Klingelhoefer
Callan Rydz v Lee Evans
William O'Connor v Mervyn King

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: