BULLs NL

Raymond van Barneveld wordt op weg naar Tsjechië verrast in het vliegtuig

PDC
vrijdag, 18 oktober 2024 om 20:02
2024wcr2 van barneveld fans01
Raymond van Barneveld vertrok donderdag naar Tsjechië voor het laatste Euro Tour-toernooi van het jaar. Tijdens de vlucht kreeg Barney samen met zijn vrouw Julia een onverwachte verrassing.
Op sociale media deelde hij een foto van een attent cadeau dat hen werd overhandigd door KLM. Het stel ontving twee kleine flesjes drank, vergezeld van een kaartje met een persoonlijke boodschap: "Beste mevrouw Evans en meneer Van Barneveld, het was een genoegen om jullie aan boord te hebben."
In Praag wacht Van Barneveld een uitdagend toernooi. Hij opent vrijdagavond in de eerste ronde tegen de Noord-Ier Daryl Gurney, die recentelijk nog zonder een leg af te staan van Michael van Gerwen won tijdens de World Grand Prix.
Mocht Van Barneveld winnen, dan staat in de tweede ronde de als vijfde geplaatste Gerwyn Price op hem te wachten. In het voorgaande Euro Tour-toernooi in Basel haalde Van Barneveld nog de kwartfinales.
Dit toernooi is de laatste mogelijkheid voor darters om zich te kwalificeren voor het EK, waarbij ze bij de beste 32 van de ranglijst moeten eindigen. Van Barneveld staat op dit moment veilig als nummer 26, maar een paar plaatsen stijgen zou hem een gunstigere loting kunnen opleveren. Virtueel zou hij nu in de eerste ronde de nummer 7 van de ranglijst, voormalig wereldkampioen Rob Cross, treffen.

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: