Robert Wagner is de winnaar van de derde SDC Pro Tour te Finland

PDC
zaterdag, 11 augustus 2012 om 22:58
Wagner Robert bel11
In gaven we al aan dat de PDC onder andere de Scandinavische Tour heeft gelanceerd. Dit weekend wordt het tweede Scandinavische Pro Tour weekend (de SDC Pro Tour 3 en 4 op 11 en 12 augustus) gespeeld in het Hotel Tallukka te Vaasky, Finland.
Robert Wagner heeft in navolging van Jarkko Komula en Jaani Havisto, de derde SDC Pro Tour van vandaag op zijn naam geschreven. Komula won de eerste tour op 2 juni te Denemarken en Havisto won de dag daarna de tweede tour, eveneens te Denemarken.
Wagner kwam Ulf Ceder in de finale tegen en was hem met 6-4 te sterk af. In de eerste ronde werd Martin Jangeborn verslagen (6-2), Janne Kiiski in de tweede ronde (6-0), Marko Kantele bij de laatste 16 (6-4), Tenho Markkannen in de kwartfinale (6-3) en Jarkko Komula in de halve finale (3-2).
Voor overige uitslagen van deze derde SDC Pro Tour, zie deze site.
Morgen wordt de vierde SDC Pro Tour gespeeld die net als de derde Pro Tour van vandaag, weer live gestreamed zal worden via www.scdc.tv
Prijzengeld:

Winnaar:

€1200,-

Runner-up:

€600,-

Halve finalisten:

€300,-

Kwartfinalisten:

€200,-

Laatste 16:

€125,-

Laatste 32:

€50,-

Overige data SDC Pro Tours:
Pro-Tour 5 1 september 2012 Zweden
Pro-Tour 6 2 september 2012 Zweden
Pro-Tour 7 29 september 2012 Denemarken
Pro-Tour 8 30 september 2012 Denemarken
.

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading