Speelprogramma vrijdag PDC WK: Benito van de Pas - Brendan Dolan

PDC
vrijdag, 28 december 2018 om 7:13
Darts Glasgow Braehead FREE sw10dartfreakz
Benito van de Pas zal vanmiddag de tweede partij spelen tegen Brendan Dolan. Dit in een poging om zich te voegen bij de laatste 8 van het PDC WK.
Maar alvorens het zover is zullen eerst Nathan Aspinall en Devon Petersen tegen elkaar strijden en na het duel van de Nederlander staan Ryan Joyce en James Wade oog in oog.
In de avond gaan Ryan Searle en Michael Smith van start, waarna Jamie Lewis en Dave Chisnall volgen. De avond zal worden besloten door Rob Cross en Luke Humphries.
Er is vandaag weer een nieuw item toegevoegd aan de WK veiling. Bekijk alle veilingitems via deze link.
Vrijdag 28 december
Middagsessie 13.30
Nathan Aspinall v Devon Petersen
Benito van de Pas v Brendan Dolan
Ryan Joyce v James Wade
Avondsessie 20.00
Ryan Searle v Michael Smith
Jamie Lewis v Dave Chisnall
Rob Cross v Luke Humphries

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vr.
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: