Ticketverkoop 'Kings of Darts' hard op weg naar uitverkochte zalen

PDC
door Patrick Megens
zaterdag, 15 september 2018 om 12:19
kingsofdarts
maakte we bekend dat er in Nederland 3 avonden 'King of Darts' zullen worden georganiseerd. Hierbij zullen spelers als Phil Taylor, Michael van Gerwen, Raymond van Barneveld en Peter Wright de strijd met elkaar aangaan op podia in Enschede, Groningen en Den Bosch.
Inmiddels kunnen we melden dat de beschikbare kaarten erg goed worden verkocht en dat de verwachting is dat het snel zal zijn uitverkocht.
Op de openingsdag van de kaartverkoop is namelijk al een derde van alle kaarten verkocht. Dat zijn 2.500 kaarten met een verkoopprijs vanaf 35 euro die reeds al over de toonbank zijn gegaan.
In totaal worden er 7.500 kaarten aangeboden aangezien er op iedere locatie plaats is voor maximaal 2.500 toeschouwers.
Voor meer informatie en kaarten verwijzen we je graag door naar www.kingsofdarts.nl.
Update: In Groningen zijn inmiddels de zilveren tickets al uitverkocht.

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading