Tinus van Tiel pakt een van elf tickets voor JDC Advanced Tour op JDC Q-School

PDC
zondag, 23 mei 2021 om 20:07
Tinus van Tiel
Zondag was het alweer tijd voor de laatste dag van de eerste editie van de JDC Q-school van start. JDC staat voor Junior Darts Corporation, die zich richt op de jeugdspelers (tot 18 jaar) en waarin PDC-tourkaarthouder Steve Brown een leidende functie in vervult. Tijdens deze twee dagen werden de laatste elf startbewijzen voor de JDC Advanced Tour 2021 vergeven worden. 21 spelers hadden al zo’n startbewijs bemachtigd. Zowel zaterdag als zondag werden er twee toernooien gespeeld, waarbij de vier toernooiwinnaars een startbewijs bemachtigden. De rest resterende zeven tickets zijn via de ranking vergeven.
Tijdens de JDC Advanced Tour strijden 32 jeugdspelers die tevens alle 32 in actie komen tijdens het JDC-wereldkampioenschap in Gibraltar. Deelnemers die niet bij de elf startbewijzen zitten mogen vervolgens uitkomen tijdens de JDC Foundation Tour waar overigens ook niet JDC Q-school spelers mogen deelnemen. De top vier van de JDC Foundation Tour ranking ontvangen een Advanced Tour Card voor 2022.
Op het derde toernooi verloor Tinus van Tiel zijn eerste wedstrijd met 4-3 van Cayden Smith. Op het vierde toernooi wist Tinus van Tiel, net zoals op het eerste toernooi, de halve finale te bereiken. Hier verloor hij met 4-3 van Sean Mckeon. Maar over de vier toernooien had Tinus van Tiel genoeg punten verzameld om de ranglijst van de JDC Q-School als vierde af te sluiten en dus een startbewijs voor de JDC Advanced Tour en het JDC WK af te dwingen.
Dylan van Lierop begon zondag met het bereiken van de laatste 16, waar hij 4-1 verloor van Cameron Nicholson. Ook op het vierde toernooi was de laatste 16 het eindstation voor Dylan van Lierop na een 4-3 nederlaag tegen Charlie Voorhees. Dylan sloot de ranglijst af als nummer 11 en grijpt dus naast deelname aan de JDC Advanced Tour en het JDC WK.
Hieronder plaatsten wij de uitslagen van Tinus van Tiel en Dylan van Lierop en vanaf de kwartfinales alle uitslagen.
JDC Q-School
Toernooi 3
Laatste 32
Dylan van Lierop - Toby Harris 4-0
Tinus van Tiel - Cayden Smith 3-4
Laatste 16
Dylan van Lierop - Cameron Nicholson 1-4
Kwartfinale
Tavis Dudeney - Cameron Nicholson 4-2
Nathan Cleary - Oliver Allenby 4-1
Ronnie Woodman - Olly Raywood 4-1
Archie Self - Nathan Bell 4-3
Halve finale
Tavis Dudeney - Nathan Cleary 4-2
Archie Self - Ronnie Woodman 4-3
Finale
Tavis Dudeney - Archie Self 4-2
Toernooi 2
Laatste 32
Tinus van Tiel - Evan Willoughby 4-3
Dylan van Lierop - Scott Smith 4-0
Laatste 16
Tinus van Tiel - Jack Marshall 4-0
Dylan van Lierop - Charlie Voorhees 3-4
Kwartfinale
Tinus van Tiel - Mitchell Mccarthy 4-3
Sean Mckeon - Ronnie Woodman 4-3
Jacob Hibbert - Cole Davey 4-0
Jensen Walker - Charlie Voorhees 4-2
Halve finale
Sean Mckeon - Tinus van Tiel 4-3
Jensen Walker - Jacob Hibbert 4-1
Finale
Jensen Walker - Sean Mckeon 4-3
Winnaars JDC Advanced Tour startbewijs
Connor Hopkins (winnaar toernooi 1)
Mitchell Elliot Bailey (winnaar toernooi 2)
Tavis Dudeney (winnaar toernooi 3)
Jensen Walker (winnaar toernooi 4)
Ronnie Woodman
Archie Self
Thomas Banks
Tinus van Tiel
Cole Davey
Sean Mckeon
Jacob Hibbert

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
december 2025
07
zondag
07 dec - 07 dec
Kerkeböske, Helden

De Helden Cup – Winter Edition belooft een dag vol spanning, precisie en gezelligheid. Er wordt gespeeld op 10 dartsbanen, met plek voor maximaal 128 deelnemers. We starten met poules en vervolgens een A en B ronde. Tevens zal er middels het 2K-Darts software gespeeld worden op tablets. 📍 Locatie: Kerkeböske – Aan de Koeberg 3, 5988 NE Helden 🕐 Tijden: Zaal open: 11:00 Inschrijven tot: 12:45 Start toernooi: 13:00 💶 Inschrijfkosten: Voorinschrijving: €10 Op de dag zelf: €12,50 🏆 Prijzengeld: A-ronde: 1e €200 | 2e €100 | 3e/4e €50 | 5e t/m 8e €25 B-ronde: 1e €50 | 2e €25 | 3e/4e €12,50 🎯 Inschrijven via: 2K-Darts software, klik hier om in te schrijven. 💶 Betaling via : link 📣 Hosted by: Kerkeböske, Peter Hendriks & Jerry “Electric” Hendriks

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading