De inmiddels 74-jarige
Dennis Priestley kreeg de vraag of hij denkt dat Van Gerwen binnen twee jaar stopt.
“Dat zou best kunnen. Als hij blijft verliezen en zijn blessures blijven hem achtervolgen, kan dat zijn overweging zijn. Hij zou kunnen overwegen om met pensioen te gaan, maar dan wel met een gezonde financiële positie."
Maar wanneer dit gebeurt staat de nieuwe generatie al klaar om die favorietenrol over te nemen. Priestley merkt op dat geld een obstakel kan vormen voor
Luke Littler om de beste aller tijden te worden.
“Littler heeft de potentie om de allerbeste van de wereld te worden maar er is wel een valkuil voor hem. Als Luke zich te comfortabel voelt met zijn huidige vermogen, kan dat ertoe leiden dat hij onbewust minder gemotiveerd raakt en niet meer hetzelfde doet dat hem heeft gemaakt tot de darter die hij is. Hij is nog zo jong; onder andere omstandigheden zou hij gewoon nog op school zitten.”