Toon Greebe wint dinsdagavondranking ten koste van Ron Schouten

Ranking nieuws
donderdag, 07 juni 2018 om 16:49
Dinsdagranking
De dinsdagavondranking was toe aan de vierde ranking van de elfde cyclus. Met 29 darters was er weer een mooi aantal spelers bij SV CHC bijeengekomen. De darters werden verdeeld, over de 7 banen, in zeven poules van vier. Zoals gewoonlijk gingen in de poules de eerste twee spelers door naar de winnaarsronde. De overige spelers van elke poule gingen naar de verliezersronde en mochten daar uit gaan maken wie daarvan de beste zou worden.
De eerste halve finale in de winnaarsronde wist Ron Schouten met 4-2 van Peter de Jong te winnen. In de tweede halve finale wist Toon Greebe met ruime cijfers, 4-0, te winnen van Rico Dera. Rico kreeg wel wat kansen, maar kon de dubbel ook niet vinden. De finale ging dus tussen Ron Schouten en Toon Greebe. Beide heren hadden kansen om legs te pakken, het was uiteindelijk Toon die beter met zijn kansen omsprong en scorend beter gooide en zo met 5-2 de vierde dinsdagavondranking op zijn naam schreef.
De finale van de verliezersronde ging tussen Kevin Stolzenbach en Wesley Kradolfer. Kevin wist de ronde ervoor nipt met 3-2 van Joeri van Ham te winnen, terwijl Wesley geen kind had aan Jordy Waalboer (3-0). In de finale wist Wesley de geboden kansen niet te verzilveren, waardoor Kevin maximaal kon profiteren. Gevolg was dan ook een 4-1 overwinning voor Kevin Stolzenbach.
Beste dames waren Melissa Boonenstoppel en Annemarie van Pouderooijen, zij wisten beide de laatste 16 van de verliezersronde te halen.
Hoogste finish was een 146 finish van Ron Schouten, hij bleef hiermee Richard de Bie voor die 125 uitgooide. Er werden in totaal acht 100+ finishes gegooid. De Mystery finish viel op 132, deze was niet gegooid, waardoor de maximale pot van maar liefst 250 euro mee gaat naar de ranking van volgende week.
De meeste 180’ers werden gegooid door Peter de Jong en Leo Hendriks met elk drie stuks. Ze werden gevolgd door Toon Greebe die er twee gooide. In totaal werd er zestien keer 180 gegooid.
De 9 darter was niet gegooid, dit betekend dat de pot van bijna 600 euro mee gaat naar de ranking van volgende week.
Rond 23:15 waren alle wedstrijden gespeeld, hiermee had de organisatie het doel om voor 23:30 klaar te zijn gehaald. De organisatie hoopt op de volgende ranking op dinsdagavond 12 juni dezelfde en nieuwe gezichten te zien.
Voor overige data en bijzonderheden www.dbidc.nl of op Facebook: CHC Darts of Leo Hendriks.

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
juni 2025
28
za.
28 juni om 17:22 - 29 juni om 17:22
Sittard

Zet het laatste weekend van juni maar vast in je agenda, want dan staat het Fortuna Sittard Stadion volledig in het teken van darts. Op zaterdag 28 en zondag 29 juni keert een geliefd toernooi terug op de dartskalender: de Fortuna Sittard Masters 2025. Het belooft een groots en toegankelijk dartsevenement te worden voor jong en oud, ervaren spelers én recreanten. Na bijna een decennium afwezigheid maakt het toernooi, dat eerder in 2016 voor het laatst werd georganiseerd, een veelbelovende comeback. De businessruimte van het stadion verandert dit jaar in een indrukwekkende darthal met maar liefst 48 dartbanen. Een unieke locatie, die ruimte biedt voor honderden deelnemers verdeeld over diverse categorieën. Op zaterdag 28 juni starten de jeugdcategorieën voor spelers van 10 tot en met 20 jaar, gevolgd door een koppelkampioenschap in de middag. Op zondag 29 juni staan de singles voor dames en heren op het programma. Inschrijven kan vooraf online tot zondagavond 22 juni om 22.00 uur, maar ook op de speeldagen zelf is deelname mogelijk. Houd er in dat geval wel rekening mee dat de inschrijfkosten iets hoger liggen vanwege extra verwerking. Voor de jeugd is er een laagdrempelige instapprijs van € 7,50 bij voorinschrijving, terwijl koppels en volwassenen respectievelijk € 25 en € 12,50 betalen. Op de dag zelf komt daar een toeslag van € 2,50 tot € 5 bovenop. Naast sportieve strijd is er volop ruimte voor gezelligheid. Er zijn voldoende mogelijkheden om te genieten van een drankje of hapje. Let op: consumptiemunten zijn alleen tijdens het evenement te gebruiken en niet achteraf inwisselbaar. De organisatie roept iedereen op die van darts houdt, van competitie of gewoon van een leuke dag uit, om zich aan te melden. Meedoen is belangrijker dan winnen, maar wie weet ga jij wel met een mooie prijs naar huis. Inschrijven kan eenvoudig door de QR-code op de poster te scannen of via de contactgegevens onderaan de flyer. Meer informatie of vragen? Neem contact op via info@infynity.nl.

Promotie
augustus 2025
01
vr.
01 augustus om 8:04 - 03 augustus om 8:04
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: