Berry van Peer wederom winnaar finaleranking in Dongen

Regiodarts
maandag, 19 december 2022 om 7:45
anking beste 4 scaled
BERRY VAN PEER WEDEROM WINNAAR VAN DE RANKINGFINALE.
Door sluiting van de horeca tussen 19 december 2021 en 25 januari 2022 werd er op zondag 29 januari pas gestart met de 37e ranking in café de valk in Dongen.
Op zaterdag 17 december 2022 werd de finale verspeeld.
De ranking pot bedroeg in totaal  € 2995
FINALE -
De beste 10 van de ranking gingen spelen om de titel, en verdeelde 70% van de prijzenpot, oftewel € 2095,-
De winnaar van vorig jaar Berry van Peer was aanwezig om zijn te titel te verdedigen.
Er werd gespeeld in 2 poules van 5.
De beste 2 uit iedere poule gingen verder de strijd aan om de plaatsen 1 tot en met 4.
De onderste 3 deden dat om de plaatsen 5 tot en met 10.
Door ziekte moest Mark Bakx zich afmelden voor deze finale.
Hier de uitslagen van de halve finale.
Berry van Peer – Johan Smulders 5-0
Damian Vetjens – Tinus van Tiel 5-1
In een prima finale lukte het Berry om wederom de titel voor zich op te eisen.
Berry won met 6-3 voor de derde achtereenvolgende keer deze ranking finale, proficiat.
Carlo van Peer klopte Corné van Mastrigt de finale om plaats 5 met 5-2.
Berry van Peer gooide met 145 het hoogst uit goed voor € 45, ook de 2e hoogste uitworp € 25 werd een prooi voor Berry met 126 in de laatste leg van de finale.
Verder de volgende 100 +uitworpen:
115 - Corné van Mastrigt en Johan Smulders.
111 - Tinus van Tiel en Carlo van Peer.
110 – Tinus van Tiel.
106 – Henri van Es,
101 – Carlo van Cleef.
Voor de plaatsen 11 t/m 20 werd er ook gespeeld in 2 poules van 5, voor de resterende 30% van de prijzenpot, € 900.
Jeroen Kimenai moest helaas verstek laten gaan i.v.m. vakantie in Oostenrijk.
Ook hier werd gespeeld in 2 poules van 5.
De beste 2 uit deze poule gingen de strijd aan om plaats 11 t/m 14.
De nummers 3,4 en 5 deden dat om de plaatsen 15 t/m 20.
Door winst in de halve werden Pim van Bijnen tegen Djowy Verhagen en Rens Heijmans tegen Toon van Peer finalisten.
In de finale was Pim duidelijk de sterkste en won met 4-0 van Rens.
Ramon Bressers won de finale om plaats 15 met 4-1 van Ivar Emmen.
De hoogste uitworp was voor Corné Faro met 124 goed voor €40.
Toon van Peer had de op 1 na hoogste met 110 goed voor € 20,
De uitslag:
1. Berry van Peer              € 650                             
2. Damian Vetjens            € 450                             
3. Johan Smulders            € 200                             
3. Tinus van Tiel              € 200                             
5. Carlo van Peer              € 175                             
6. Corné van Mastrigt        € 100                             
7. Carlo van Cleef              €  75                              
7. Henri van Es                  €  75                              
9. Dennis van Strien           €  50                               
9. Mark Bakx *                  €  50                              
10. Pim van Bijnen             € 200
11. Rens Heijmans            € 150
13. Toon van Peer            € 100
13. Djowy Verhagen         € 100
15. Ramon Bressers           €  90
16. Ivar Emmen                €  60
17. Theo Lambregts          €  40
17. Corné Faro                 €  40
19. Peter Dekkers             €  30
19. Jeroen Kimenai *         €  30
* is niet aanwezig.
180 –
11x – Carlo van Peer.
10x – Damian Vetjens.
7x – Berry van Peer.
3x – Henri van Es.
2x – Corné van Mastrigt en Carlo van Cleef.
1x – Pim van Bijnen – Ramon Bressers – Corné Faro -Djowy Verhagen, Johan Smulders en Dennis van Strien.
(totaal 41 keer)
De nieuwe ranking start op zondag 29 januari.

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vr.
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: