Colin Philippi wint 6e ZomerRanking Cafe Quincy, Joey Greijn runner up

Regiodarts
zondag, 04 augustus 2024 om 9:03
screenshot 2024 08 04 090412
We zijn alweer over de helft. Het 6e toernooi gaat van start met 42 deelnemers. Vanavond mogen we ook weer wat nieuwe gezichten alsook oude bekende van voorgaande jaren verwelkomen.
Vandaag is er maar 1 dame die meedoet, Sophie Valkenborgh.
In de winnaarsronde is het Geert Jacobs die deze finale haalt. Nadat Geert Jacobs in de 1e ronde een vrijloot heeft, wint hij de volgende rondes met zeer mooie overwinningen op Sven van Deurzen (3-0), Maurice Moons (3-1), Joop de Vries (3-2) en Colin Philippi (3-0).
Via de onderkant van de sheet weet Joey Greijn zich tot de finale te gooien. Joey Greijn wint op zijn weg hiernaartoe met mooie overwinningen op Juul Slabbers (3-2), Dennis Beeren ( 3-0), Johnny Dreesen (3-2), Lorenzo van Rossum (3-0) en Ruben Nouwen (3-1).
In deze spannende finale bo7 tussen Geert Jacobs en Joey Greijn moet Geert Jacobs in Joey Greijn toch wel zijn meerdere erkennen. De winst gaat dan ook met 4-2 naar Joey Greijn.
Geert Jacobs mag proberen om zich alsnog te plaatsen voor de grote finale door zich te bewijzen tegen Colin Philippi die uit de verliezersronde komt.
We gaan een revanche partij zien. Colin Philippi word vrij laat op de avond namelijk door Geert Jacobs naar de verliezersronde gestuurd, maar weet toch deze plaats te bemachtigen door te winnen van Joop de Vries (3-0) en Ruben Nouwen (3-1).
Geert Jacobs en Colin Philippi gaan de strijd aan met elkaar in een spannende bo7 waarbij Colin Philippi aan het langste eind trekt en zich met 4-1 plaatst voor de grote finale waar Joey Greijn op hem wacht.
De verwachtingen zijn hooggespannen voor deze finale, en het is aan Colin Philippi om een dubbele finale af te dwingen om de toernooi zege op zijn naam te krijgen
De finale zal gespeeld worden in een bo7.
Colin Philippi wint de strijd op de bull en mag de finale starten.
In de 1e leg staat Colin Philippi op een 145 finish om de voorspong te pakken, helaas gaat de laatste pijl net niet in de dubbel 20. Ook bij Joey Greijn wil de dubbel er niet in. Maar toch weet Joey Greijn daarna de 1e leg te pakken door met een 20 darter 52 uit te gooien, stand 0-1.
Colin Philippi laat zien dat hij het serieus meent deze finale en komt met 19 darts op 1-1.
De 3e leg gaat van start en beide heren zijn er op gebrand om deze te pakken. Joey Greijn produceert nog even een 180 score maar het is dan toch Colin Philippi die de voorsprong pakt, 2-1.
Leg 4 gaat aardig tegen elkaar op maar toch is het wederom Colin Philippi die in 21 darts weet uit te gooien, stand 3-1.
Colin Philippi mag zelf beginnen aan de 5e leg. Mocht hij deze winnen dat spelen we een dubbele finale daar dat Joey Greijn nog niet heeft verloren. Beide heren komen op een finisch maar het is toch die uitgooit en zo een dubbele finale afdwingt.
We maken ons op voor de 2e finale. Nu is het Joey Greijn die de strijd om de bull weet te winnen.
De heren gaan meteen van start om het publiek op een mooi staaltje darts te trakteren. Joey Greijn zet zich weg op 60 na 18 pijlen. Colin Philippi zet zich weg op 75.
Joey Greijn legt aan en weet met enkel 20 en tops de voorsprong te pakken.
In de 2e leg gaan de pijlen met de darts mee. Colin Philippi trekt de stand weer gelijk op 1-1.
Leg nummer 3 mag Joey Greijn weer beginnen, maar het is dan toch weer Colin Philippi die, via “the bottom of the house “, in 18 darts zichzelf op een voorsprong zet, 1-2.
We gaan van start met leg nummer 4, hier word een 16 darts finish gegooit. Het is weer Colin Philippi die de voorsprong verder uitbreid. Stand 1-3.
Joey Greijn gaat super van start in de 5e leg. Na 15 pijlen staat er nog 68 op het schrijfbord. Bij Colin Philippi nog 101.
De pijlen van Joey Greijn weten de dubbel niet te raken, ook bij Colin Philippi gaat de dubbel rakelings lang dubbel 16 om uit te gooien.
Joey Greijn zijn pijlen laten hem wederom in de steek bij de volgende worp. Colin Philippi neemt zijn plaats in bij de oche en raakt met pijl numero 20 de dubbel en weet zo de 6e ZomerRanking van Café Quincy op zijn naam te zetten.
Er zijn deze avond 35 maximale scores gegooid.
Gert Wevers was hierbij degene die het meeste zijn pijlen alle drie in de triple 20 kreeg. Hij gooide maar liefst 6x onehundredeneighty!!!!
Colin Philippi volgde met 5 stuks.
De overige 180-ers werden gegooid door:
4x Geert Jacobs
4x Dennis Beeren
3x Joey Greijn
3x Ruben Nouwen
2x Juul Slabbers
1x Michael Schuman
1x Joey Ras
1x Job Noblesse
1x Stef Bogers
1x Darcy Zegveld
1x Roel Geelen
1x Maurice Moons
1x Michael Dokter
De hoogste finish van 160 werd gegooid door Christiaan Selder. Hij verdiend hiermee een gratis inschrijving bij een volgend toernooi.
De overige uitworpen boven de 100 vanavond kwamen op naam van:
Ruben Nouwen 100, 110, 120 en 156
Roel Geelen 130
Darcy Zegveld 110 en 115
Jack Willems 113
Dennis Beeren 112
Geert Jacobs 111
Maurice Moons 108
Joey Greijn 105
Job Noblesse 101
Gert Wevers 100
Colin Philippi 100
Ook hadden we vanavond een 13 darter, deze komt op naam van Geert Jacobs.
Volgende week vrijdag 9 augustus staat het 7e toernooi op het programma. Er is nog alle kans voor degene die zich willen gaan plaatsen voor de finaledag die zal plaatsvinden op vrijdag 13 september. Op de finaledag is plaats voor de beste 24 van de ranking.
De beste 7 toernooien tellen mee voor de ranking. Inschrijven kan ter plekke tot 20.00 uur
Tot dan!

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vr.
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: