Tufail Badal wint allereerste Lucky Darts Open Amsterdam Singles

Regiodarts
maandag, 14 april 2025 om 10:00
tufail badal
Afgelopen zaterdag vond in Bij8 Eraf in Amsterdam de allereerste editie van de Lucky Darts Open Amsterdam plaats. Aan dit toernooi deden 43 spelers mee, verdeeld over elf poules.
Uiteindelijk waren het Tufail Badal uit Amsterdam en Robert Brand uit Heiloo die in de finale tegenover elkaar stonden.
Badal versloeg Rico Steur, Brythen Shaik en Michael van Staalduinen onderweg naar de halve finales. Daarin gooide hij onder meer een 133-finish uit en won zo met 5-4 een spannend duel tegen Maiki Karathanasis.
Brand wist te winnen van Ruben Vos, Maarten van Hoorn en Mitch Slemmer en bereikte zo de halve finales. Daarin was Brand met 5-3 te sterk voor de nummer 1 van de Lucky Darts ranglijst, Luciano Tardio.
In de finale werd er gespeeld via een best of 3 sets format. In de eerste set was het Brand die dubbels miste, waar Badal van profiteerde. Badal stal deze set dan ook met 3-1. In de tweede set kon Brand de Amsterdammer scorend ook niet meer bijhouden, waardoor Badal in deze set al snel op een 2-0 voorsprong kwam.
Badal kreeg de partij echter niet over de finishlijn. Hij miste drie legs op rij matchdarts waar Brand van profiteerde en zo stal Brand de tweede set en kwam er toch nog een beslissende set. In die beslissende set bleek Tufail Badal toch weer duidelijk de betere speler en deze set won hij dan ook met 3-1. Daarmee is Tufail Badal de allereerste winnaar van de Lucky Darts Open Amsterdam Singles.
In de verliezersronde ging de finale tussen Bobby Zagt en Martin Meijer. Hierin wist Martin Meijer met 4-2 te winnen en zo pakte hij de titel in de verliezersronde.
Bekijk hieronder alle statistieken en uitslagen.
Hoogste finishes:
Toernooiwinnaar Tufail Badal wist ook de hoogste finish van de avond te noteren. Hij gooide 133 uit in zijn halve finale tegen Maiki Karathanasis. Ook had Badal eerder op de avond al een 122-checkout.
133: Tufail Badal
122: Maiki Karathanasis, Tufail Badal
120: Leroy Zondervan
117: Luciano Tardio
116: Martin Meijer
112: Mitch Slemmer
110: Rob van Buschbach
102: Martin Meijer
Meeste 180's:
Tijdens de eerste editie van de Lucky Darts Open Amsterdam was het Jordan de Grunt die de meeste 180's gooide. Hij had maar liefst vijf maximale scores.
Jordan de Grunt: 5
Leroy Zondervan: 3
Tufail Badal: 3
Bobby Zagt: 2
Luciano Tadio: 2
Remco Boogaard: 2
Davey Links: 1
Kees Bond: 1
Lucas Reckman: 1
Martin Meijer: 1
Menno van den Bos: 1
Michael van Staalduinen: 1
Mitch Slemmer: 1
Robert Brand: 1
Ruben Vos: 1
Sil Keuning: 1
Snelste legs:
De snelste leg van de avond was een 13-darter. Zowel runner-up Robert Brand als halve finalist Luciano Tardio wist een leg in 13 pijlen uit te gooien. Bekijk hieronder alle legs in 15 darts of minder.
13: Luciano Tardio, Robert Brand
15: Jordan de Grunt (2x), Brythen Shaik, Martin Meijer, Tufail Badal, Remco Boogaard, Robert Brand
Uitslagen winnaarsronde:
Laatste 32:
Luciano Tardio 3-2 Leroy Zondervan
Anthony Kaper 3-1 Frank Storij
Robert Brand 3-0 Ruben Vos
Tufail Badal 3-1 Rico Steur
Maiki Karathanasis 3-1 Thijn Boesenkool
Jordan de Grunt 3-0 Tom Mons
Laatste 16:
Luciano Tardio 3-1 Sander van der Zwan
Andy Badal 3-0 Anthony Kaper
Robert Brand 3-1 Maarten van Hoorn
Mitch Slemmer 3-2 Sven van Dijk
Michael van Staalduinen 3-1 Menno van den Bos
Tufail Badal 3-0 Brythen Shaik
Maiki Karathanasis 3-1 Harold Hostmann
Remco Boogaard 3-2 Jordan de Grunt
Kwartfinale:
Luciano Tardio 4-0 Andy Badal
Robert Brand 4-0 Mitch Slemmer
Tufail Badal 4-2 Michael van Staalduinen
Maiki Karathanasis 4-1 Remco Boogaard
Halve finale:
Robert Brand 5-3 Luciano Tardio
Tufail Badal 5-4 Maiki Karathanasis
Finale:
Tufail Badal 2-1 Robert Brand
Uitslagen verliezersronde:
Laatste 32:
Wim Blokpoel 2-0 Daniel Slegters
Martin Meijer 2-0 Bianca Rol
Kees Bond 2-0 Dylan Verschragen
Bobby Zagt 2-1 Rob van Buschbach
Gerrit Schaap 2-0 Peter Keuning
Laatste 16:
Sil Keuning 2-1 Wim Blokpoel
Martin Meijer 2-0 Jari Senne
Lucas Reckman 2-1 Joël van Piekeren
Charlene Links 2-1 Remco Heideveld
Davey Links 2-0 Kees Bond
Bobby Zagt 2-0 Avinash Ramdien
Gerrit Schaap 2-1 Iwan Radsma
Kwartfinale:
Martin Meijer 2-0 Sil Keuning
Charlene Links 2-1 Lucas Reckman
Davey Links 2-0 Joram Gorter
Bobby Zagt 2-1 Gerrit Schaap
Halve finale:
Martin Meijer 3-0 Charlene Links
Bobby Zagt 3-2 Davey Links
Finale:
Martin Meijer 4-2 Bobby Zagt

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
mei 2025
16
vr.
16 mei om 20:05
Wezep

16 mei: Singletoernooi Aanvang 19:00 uur, zaal open om 18:00 uur. Maximaal 128 singles Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €15 p.p. Hoofdprijs minimaal €400,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
17
za.
17 mei om 20:05
Wezep

Aanvang 11:30, zaal open om 10:30 uur. Maximaal 128 koppels Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €25 p.p. Hoofdprijs minimaal €700,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
juni 2025
01
zo.
01 juni om 10:24 - 01 juni om 10:24
Driebergen-Rijsenburg

De laatste Winmau NDB Ranking van het seizoen 2024-2025 is het NK Darts 2025. We gaan op zoek naar de beste darters in de verschillende categorieën! Komende editie01-06-2025 LocatieHealth Center Hoenderdaal,Hoendersteeg 7, 3972 NA, Driebergen-Rijsenburg Hall of FameKlik hier voor een overzicht van alle eerdere  Nederlands kampioenen.

07
za.
07 juni om 8:06 - 08 juni om 8:06
Arendonk

Open 2370 keert terug in het eerste weekend van juni Na eerdere succesvolle edities staat het Open 2370 Dartstornooi opnieuw op het programma. Op 7 en 8 juni 2025 wordt de Bemdhal in Arendonk het tafereel voor het grootste dartsfeest van België. Het evenement trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers, die de kans krijgen om topdarts van dichtbij te beleven. Na een reeks succesvolle edities maakt het Open 2370 Dartstornooi opnieuw zijn opwachting. Op zaterdag 7 en zondag 8 juni 2025 verandert de Bemdhal in het grootste dartsfeest van België. Het tornooi staat garant voor twee dagen vol plezier en topdarts, en trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers uit gans de Benelux. Wedstrijden voor alle niveaus Het Open 2370 Dartstornooi biedt een gevarieerd programma voor spelers van verschillende leeftijden en niveaus. Er zijn tornooien voor Jeugd U12, Jeugd U18, G-Darts, Heren Singles, Dames Singles en Koppeltornooien. De toernooien wordt gespeeld volgens een poulesysteem met A- en B-rondes, waardoor deelnemers meerdere wedstrijden kunnen spelen en zich kunnen meten met anderen van vergelijkbaar niveau. Een gezellig dartsweekend Voor deelnemers en supporters van buiten de regio is het Open 2370 het perfecte moment voor een gezellige weekenduitstap. Arendonk en de omliggende gemeenten bieden tal van verblijfsmogelijkheden, van B&B’s en hotels tot vakantieparken. Ideaal om er met je team of club een dartweekend van te maken. Alle overnachtingsmogelijkheden zijn terug te vinden via de officiële website van Open 2370. Inschrijvingen en praktische info Online inschrijven kan tot en met 5 juni 2025 via www.open2370.be - Inschrijven op de dag zelf is ook mogelijk, maar er wordt dan een extra administratiekost van €7,50 aangerekend. Bezoekers kunnen gratis toegang krijgen tot het evenement.

Promotie
28
za.
28 juni om 17:22 - 29 juni om 17:22
Sittard

Zet het laatste weekend van juni maar vast in je agenda, want dan staat het Fortuna Sittard Stadion volledig in het teken van darts. Op zaterdag 28 en zondag 29 juni keert een geliefd toernooi terug op de dartskalender: de Fortuna Sittard Masters 2025. Het belooft een groots en toegankelijk dartsevenement te worden voor jong en oud, ervaren spelers én recreanten. Na bijna een decennium afwezigheid maakt het toernooi, dat eerder in 2016 voor het laatst werd georganiseerd, een veelbelovende comeback. De businessruimte van het stadion verandert dit jaar in een indrukwekkende darthal met maar liefst 48 dartbanen. Een unieke locatie, die ruimte biedt voor honderden deelnemers verdeeld over diverse categorieën. Op zaterdag 28 juni starten de jeugdcategorieën voor spelers van 10 tot en met 20 jaar, gevolgd door een koppelkampioenschap in de middag. Op zondag 29 juni staan de singles voor dames en heren op het programma. Inschrijven kan vooraf online tot zondagavond 22 juni om 22.00 uur, maar ook op de speeldagen zelf is deelname mogelijk. Houd er in dat geval wel rekening mee dat de inschrijfkosten iets hoger liggen vanwege extra verwerking. Voor de jeugd is er een laagdrempelige instapprijs van € 7,50 bij voorinschrijving, terwijl koppels en volwassenen respectievelijk € 25 en € 12,50 betalen. Op de dag zelf komt daar een toeslag van € 2,50 tot € 5 bovenop. Naast sportieve strijd is er volop ruimte voor gezelligheid. Er zijn voldoende mogelijkheden om te genieten van een drankje of hapje. Let op: consumptiemunten zijn alleen tijdens het evenement te gebruiken en niet achteraf inwisselbaar. De organisatie roept iedereen op die van darts houdt, van competitie of gewoon van een leuke dag uit, om zich aan te melden. Meedoen is belangrijker dan winnen, maar wie weet ga jij wel met een mooie prijs naar huis. Inschrijven kan eenvoudig door de QR-code op de poster te scannen of via de contactgegevens onderaan de flyer. Meer informatie of vragen? Neem contact op via info@infynity.nl.

Promotie

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: