Van Trijp, Van Trijp en Plaisier winnen Ranking De Valk in Dongen

Regiodarts
dinsdag, 07 juni 2022 om 14:33
6 juni beste 4 single
Op maandag 6 juni, 2e pinksterdag, werd er weer een toernooi verspeeld voor de 37e ranking in café de Valk, met een single en een koppel toernooi.
De opkomst was weer netjes te noemen met 33 single en 30 koppel spelers.
Het koppeltoernooi werd verspeeld in poules, het single k.o.
Beide toernooien hadden daarna een winnaars en een verliezersronde.
Er werd gestart met de koppelwedstrijden.
Door winst in de halve finale op Dennis van Strien en Mick Hoevenaars werden Wesley Plaisier en Wesley van Trijp finalisten.
In de andere halve finale wonnen Berry van Peer en Joppe Bakens van Carlo van Peer en Damian Vetjens.
In de finale ging de winst met 5-4 naar Wesley en Wesley.
De finale in de verliezersonde werd met 3-0 gewonnen Danny van Trijp en Elvin Geerlof tegen Peter Dekkers en Henri van Es.
De hoogste uitworp was voor Wesley Plaisier met 148, Joppe Bakens gooide 105 uit.
Hierna gingen de singles van start.
Wesley van Trijp ging naar zijn 2e finale van de dag door winst op Jelle Goedleven, William Leijten, Hans van Rijswijk en Joppe Bakens.
Tweelingbroer Danny werd finalist door winst op Mark Bakx, Wesley Plaiser, Berry van Peer en Carlo van Peer.
In de finale was Danny met 5-2 de sterkste en pakte de winst bij het single toernooi en hield Wesley af van de dubbel, proficiat.
De finale in de verliezersronde leverde een 3-1 winst op voor Mark Bakx tegen Damian Vetjens.
De hoogste uitworp was voor Dennis van Strien met 160.
Verder de volgende 100+ finishes:
Philip Delvaux 144, William Leijten 126,122 en 108, Wesley Plaisier 121, Carlo van Cleef en Wesley van Trijp 120, Dennis Sprangers 119 en Joppe Bakens 116.
In totaal werd er 39 keer 180 gegooid, allen beloond met een consumptie (maximaal 2 p.p.).
9x 180 voor Berry van Peer.
5x 180 voor Joppe Bakens.
4x 180 voor Wesley Plaisier.
3x 180 voor Danny van Trijp en William Leijten
2x 180 voor Wesley van Trijp, Corné van Mastrigt, Carlo van Peer, Damian Vetjens, Jeremy Brandenburg en Carlo van Cleef.
1x 180 voor Mick Hoevenaars, Dennis van Strien en Mark Bakx.
De uitslag:
WINNAARSRONDE SINGLE
1. Danny van Trijp
2. Wesley van Trijp
3. Carlo van Peer
3. Joppe Bakens
5. Tim Hoevenaars
5. Berry van Peer
5. Carlo van Cleef
5. Hans van Rijswijk
WINNAARSRONDE KOPPELS –
1. Wesley Plaisier – Wesley van Trijp
2. Joppe Bakens - Berry van Peer
3. Carlo van Peer – Damian Vetjens
3. Dennis van Strien – Mick Hoevenaars
5. Corné van Mastrigt – Mark Bakx
5. Gunther Max – Chris Meeus
5. William Leijten – Jeremy Brandenburg
5. Philip Delvaux – Stef Lebegge
VERLIEZERSRONDE SINGLE
1. Mark Bakx
2. Damian Vetjens
3. Ramon Bressers
3. Stef Lebegge
VERLIEZERSRONDE KOPPELS –
1. Elvin Geerlof – Danny van Trijp
2. Henri van Es – Peter Dekkers
3. Ramon Bressers – Tim Hoevenaars
3. Alfred Schrieks – Ivar Emmen
Het volgende toernooi is op zondag 12 juni, aanvang 12.30 uur, graag tot dan.
Kijk ook op www.falkie.nl

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: