Het was gezellig druk deze maandag 8 september in sportcafé de
Vrijboom met 4 mooie poules en Veni Vidi Vici op baan 2 tegen Cornerhouse voor de seizoen opening. Het is 5-5 geworden in een hoogstaande wedstrijd. Dit wordt een hele spannende eredivisie dit jaar.
Beste dame deze avond was Desiree Geel die de winnaars ronde wist te bereiken.
In de verliezers finale was het spannend maar het was toch Bas van Oort die Jerry Kaldenberg met 4-2 weet te verslaan.
De winnaars ronde was weer eens van een hoog niveau. Tonny Veenhof gooit een gemiddelde van tegen de 100 om met 4-0 voor te komen. Even verslappen en Raoul Hendriks stapt in en sleept er een beslissende leg uit die hij mag beginnen. Tonny heeft nog 2 pijlen op een dubbel gehad maar waren niet aan hem besteed deze avond. Raoul wint zijn tweede maandag avond.
Hoogste finish was deze avond voor Raoul Hendriks die een mooie 120 gooide.
Het “Mistery” balletje was 148 deze is niet gegooid. Volgende week maandag 15 september weer een “Mistery” pot die op zijn maximum van € 250,00 staat.
Café is om 19:00 uur open, loting is om 19:55 en we beginnen om 20:00 uur. Voorinschrijven kan door een sms of app-je te sturen met je naam erin naar 06-51283944.
Winnaars ronde:
Finale:
Raoul Hendriks – Tonny Veenhof 5-4
Halve finale:
Tonny Veenhof – Sander Voz 4-3
Raoul Hendriks – Yannick Teunissen 4-1
Kwart finale:
Yannick Teunissen – Robert Jan Heijnen 4-3
Sander Voz – Bram van Schaijk 4-0
Tonny Veenhof – Martijn Schoenmakers 4-1
Raoul Hendriks – Desiree Geel 4-3
Verliezers ronde;
Finale:
Bas van Oort – Jerry Kaldenberg 4-2
Halve finale:
Bas van Oort – Robin Sterk 3-1
Jerry Kaldenberg – Aaron Megens 3-2
Kwart finale:
Robin Sterk – Bryan van Beynum 3-1
Bas van Oort – Girley Peters 3-0
100+ finishes:
120 Raoul Hendriks
118 Tonny Veenhof
112 Jerry Kaldenberg
104 Tonny Veenhof
102 Bas van Oort
100 Bram van Schaijk
100 Tonny Veenhof
180-ers:
4 Raoul Hendriks
3 Tonny Veenhof
3 Sander Voz
1 Bas van Oort
1 RJ Heijnen
1 Bram van Schaijk
1 Jerry Kaldenberg