De Vreede en Van Leeuwen runner-up tijdens British Open koppels

WDF Hoofdnieuws
zaterdag, 17 september 2022 om 7:14
2020 1 31 Dutch Open Darts 2020 vrijdag 2020 Ryan de Vreede 67372
Tijdens het British Open weekend in The Spa in het Engelse Bridlington werd op vrijdag het koppeltoernooi gespeeld. Het Haagse koppel Ryan de Vreede en Mike van Leeuwen wisten de finale te bereiken, helaas bleken de Britse vader en zoon James en Joshua Richardson een maatje te groot. Met 3-0 wisten vader en zoon het British Open te winnen. Chris Landman en Richard Veenstra bleven steken bij de laatste 16, ook de Nederlandse tandem Tom van den Hoogen en Vinay Ramnath gingen ten onder bij de laatste 16.
Bij de dames wisten Beau Greaves en Deta Hedman de titel te pakken dit sterke koppel won met 3-0 van hun landgenoten Sara Mortimer en Sally Whiting. Greaves en Hedman hadden wel een beslissende leg nodig nadat ze van een 2-0 voorsprong Mortimer en Whiting terug zagen komen. Noa-Lynn van Leuven en Aletta Wajer wisten de laatste acht te halen in The Spa.
Dames:

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vr.
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: