Dutch Open: Geëmotioneerde Ross Montgomory verslaat Scott Waites

WDF Hoofdnieuws
zondag, 02 februari 2014 om 18:00
ross boss
De Dutch Open 2014 begon met 2.434 heren, 279 dames, 199 junioren, 145 aspiranten en 31 meisjes begon de Dutch Open 2014. De namen die aan het eind van de dag de grootste bekers in de lucht mochten houden zijn Ross Montgomory, Aileen de Graaf, Mike van Duivenbode, Wesley Hurrebrink en Michelle Landehardt. Het speelprogramma voor het podium moest zelfs worden omgegooid vanwege de massale opkomst van de jeugd op de Dutch Open Youth 2014 in Assen. Met 375 jeugdspelers is dit een record aantal voor de Dutch Open Youth.
In de herenfinale speelden Scott Waites en Ross Montgomory een prachtige spannende finale uit waarin het uitliep naar een beslissende laatste set en zelfs een beslissende laatste leg. Montgomery wist in de vierde set, bij een 2-1 voorsprong in sets, een prachtige 161-finish te gooien. Uiteindelijk liepen de heren uit naar 2-2 in sets en 2-2 in legs en dus moest de beslissende vijfde leg de beslissing gaan bieden. Via dubbel 7 pakt Montgomory de titel van de 2014-editie van de Dutch Open.
Aileen de Graaf heeft de Dutch Open 2014 bij de dames singles op haar naam geschreven. De Nederlandse versloeg Anastasia Dobromyslova in een spannende finale met 5-4. Hiermee pakt Aileen haar tweede grote titel op rij en heeft zij ook voor de tweede keer op rij van de drievoudig Lakeside winnares weten te winnen. In de finale van de Zuiderduin Masters 2013 kon de Graaf de Russische ook van de titel afhouden. Bij de laatste 16 won de Graaf nipt van landgenoot Femke Herms, won vervolgens in de kwartfinale van Fallon Sherlock en versloeg Zoe Jones in de halve finale met een whitewash. Aileen de Graaf ontving de cheque van €2.250,-. Dobromyslova moet met €1.250,- genoegen nemen.

De titels van het Dutch Open Youth 2014 zijn gepakt door Mike van Duivenbode, Michelle Lindehardt en Wesley Hurrebrink. De Hollandse Duivenbode was in de finale met 4-1 te sterk voor de Belg Brian Raman. In deze finale op het podium voor een overvolle zaal in Assen wist Van Duivenbode o.a. een prachtige 103-finish te gooien.
De winst bij de meisjes is gegaan naar Denemarken. De Deense Michelle Lindehardt klopte in de finale de Nederlandse Sharon Jansen met 3-1. De partij werd overmand door zenuwen en problemen op de dubbels maar de Deense bleef er het koelst onder en gooide de partij op slot via triple 1 en dubbel 1.
Wesley Hurrebrink wist zijn vader Remon Hurrebrink beretrots te maken door de winst van het Dutch Open aspiranten-toernooi te pakken voor 5.000 toeschouwers en de live uitzendende camera's voor RTV Drenthe. Hij was in de finale oppermachtig voor zijn landgenoot Cem Yucebilgili die met 3-0 werd verslagen. Beide aspiranten kenden weinig zenuwen en voelden zich duidelijk thuis op het podium.
Heren
Laatste 64
Wouter Rietveld – Erwin Vossen 3-4
Kevin de Vries – Stephen Rose 4-3
Leroy Nieuwenhuis – Henk Westerhof 4-0
Daniel Hoogstra – James Hurrel 4-0
Scott Waites – Cor Dekker 4-2
Richard Huizinga – Martin Adams 3-4
Martin Phillips – Remko Landman Jochem 4-2
Sander Elgersma – Willem Mandigers 0-4
Remco van Eijden – Pieter Miedema 4-3
Dennis Dewal – Yordi Meeuwisse 2-4
Raymon Dijkman – Terry Lenting 2-4
Eduard Draijer – Richie George 0-4
Alan Norris – Pieter Collijn 4-2
Nick Kenny – Mike Zuydwijk 4-3
Erwin Valks – Jeffrey de Zwaan 3-4
Erwin Renkema – Geert de Vos 4-3
Frans van der Weit – Danny Blom 4-1
Dave Wicks – Vladimir Andersen 3-4
Marco Smit – Fabian de Lange 4-3
Andries Sterk – Sam Head 4-3
Wilco Vermeulen – Davy van der Zande 3-4
Johan van Onna – Scott Mitchell 3-4
Co Stompé – Nick Crouwel 2-4
Dennis Verhaegen – Darryl Fitton 4-2
Jermaine Wattimena – Brian Dawson 3-4
Tim Hope – Henri Klein 4-0
Ross Montgomory – Peter Marissen 4-3
Sam Denis – Vincent Kamphuis 2-4
Darius Labanauskas – Corne van Mastrigt 4-2
Sven Groen – Wesley Harms 2-4
Jeroen Geerdink – Mark van Gils 4-2
Phil Blackwell – James Wilson 2-4
Laatste 32
Erwin Vossen v Kevin de Vries 4-3
Leroy Nieuwenhuis v Daniel Hoogstra 4-1
Scott Waites v Martin Adams 4-2
Martin Phillips v Willem Mandigers 4-2
Remco van Eijden v Yordi Meeuwisse 4-3
Terry Lenting v Richie George 2-4
Alan Norris v Nick Kenny 1-4
Jeffrey de Zwaan v Erwin Renkema 4-1
Frans van der Weit v Vladimir Andersen 2-4
Marco Smit v Andries Sterk 1-4
Davy van der Zande v Scott Mitchell 4-2
Nick Crouwel v Dennis Verhaegen 0-4
Brian Dawson v Tim Hope 2-4
Ross Montgomory v Vincent Kamphuis 4-1
Darius Labanauskas v Wesley Harms 1-4
Jeroen Geerdink v James Wilson 2-4
Laatste 16
Erwin Vossen - Leroy Nieuwenhuis 1-4
Scott Waites - Martin Phillips 4-2
Remco van Eijden - Richie George 3-4
Nick Kenny - Jeffrey de Zwaan 0-4
Vladimir Andersen - Andries Sterk 4-3
Davy van der Zande - Dennis Verhaegen 1-4
Tim Hope - Ross Montgomery 2-4
Wesley Harms - James Wilson 4-2
Kwartfinale
Leroy Nieuwenhuis - Scott Waites 1-5
Richie George - Jeffrey de Zwaan 2-5
Vladimir Andersen - Dennis Verhaegen 5-2
Ross Montgomery - Wesley Harms 5-2
Halve finale
Scott Waites - Jeffrey de Zwaan 2-1 in sets (2-3, 3-2, 3-2)
Vladimir Andersen - Ross Montgomory 0-2 in sets (2-3, 0-3)
Finale
Scott Waites - Ross Montgomory 2-3 in sets (3-0, 0-3, 2-3, 3-1, 2-3)
----------------------------------------
Dames

Laatste 16
Danielle Ijpelaar – Floortje van Zanten 3-1
Rilana Erades – Lorraine Farlam 3-2
Anastasia Dobromyslova – Anneke Kuijten 3-0
Kirsi Viinikainen – Ann-Louise Peters 2-3
Fallon Sherrock – Ria Niemeyer-v. Gellecom 3-0
Femke Herms – Aileen de Graaf 2-3
Carla Molema – Zoe Jones 2-3
Sue Gulliver – Maggie Sutton 3-2
Kwartfinale
Danielle Ijpelaar - Rilana Erades 3-0
Anastasia Dobromyslova - Ann-Louise Peters 3-0
Fallon Sherrock - Aileen de Graaf 1-3
Zoe Jones - Sue Gulliver 3-1
Halve finale
Danielle Ijpelaar - Anastasia Dobromyslova 3-4
Aileen de Graaf - Zoe Jones 4-0
Finale
Aileen de Graaf - Anastasia Dobromyslova 5-4
----------------------------------------
Junioren
Laatste 16
Jitse v/d Wal - Malte Heissenbütter 3-2
Kevin Doets - Pascol Pouw 3-2
Enes Yavuzcan - Jesper Nijman 2-3
Mike van Duivenbode - Sanjay Chotkan 3-2
Brian Raman - Jick Remmers 3-0
Andy van Ham - Damien Mol 0-3
Jaimy van Bavel - Henk Spijkerman 3-1
Maarten Dirk Woord - Colin Roelofs 1-3

Kwartfinale

Jitse v/d Wal - Kevin Doets 1-3
Jesper Nijman - Mike van Duivenbode 2-3
Brian Raman - Damien Mol 3-1
Jaimy van Bavel - Colin Roelofs 2-3
Halve finale
Kevin Doets - Mike van Duivenbode 1-3
Brian Raman - Colin Roelofs 3-2
Finale
Mike van Duivenbode - Brian Raman 4-1
----------------------------------------
Meisjes
Kwartfinale

Fenna Bouwman - Valerie Schvets 1-3
Sharon Jansen - Veerle Hamelink 3-0
Vera Speth - Kyana Fraudenfelder 3-2
Lena Edge - Michelle Lindehardt 1-3
Halve finale
Valerie Schvets - Sharon Jansen 1-3
Vera Speth - Michelle Lindehardt 2-3
Finale
Sharon Jansen - Michelle Lindehardt 1-3
----------------------------------------
Aspiranten
Kwartfinale

Justin van Tergouw - Gijsbert van Malsen 0-3
Levy Frauenfelder - Wesley Hurrebrink 0-3
Cem Yucebilgili - Thijs Lenden 3-0
Robbie de Bie - Wessel Mandos 1-3
Halve finale
Gijsbert van Malsen - Wesley Hurrebrink 0-3
Cem Yucebilgili - Wessel Mandos 3-2
Finale
Wesley Hurrebrink - Cem Yucebilgili 3-0

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
mei 2025
16
vr.
16 mei om 20:05
Wezep

16 mei: Singletoernooi Aanvang 19:00 uur, zaal open om 18:00 uur. Maximaal 128 singles Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €15 p.p. Hoofdprijs minimaal €400,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
17
za.
17 mei om 20:05
Wezep

Aanvang 11:30, zaal open om 10:30 uur. Maximaal 128 koppels Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €25 p.p. Hoofdprijs minimaal €700,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
juni 2025
01
zo.
01 juni om 10:24 - 01 juni om 10:24
Driebergen-Rijsenburg

De laatste Winmau NDB Ranking van het seizoen 2024-2025 is het NK Darts 2025. We gaan op zoek naar de beste darters in de verschillende categorieën! Komende editie01-06-2025 LocatieHealth Center Hoenderdaal,Hoendersteeg 7, 3972 NA, Driebergen-Rijsenburg Hall of FameKlik hier voor een overzicht van alle eerdere  Nederlands kampioenen.

07
za.
07 juni om 8:06 - 08 juni om 8:06
Arendonk

Open 2370 keert terug in het eerste weekend van juni Na eerdere succesvolle edities staat het Open 2370 Dartstornooi opnieuw op het programma. Op 7 en 8 juni 2025 wordt de Bemdhal in Arendonk het tafereel voor het grootste dartsfeest van België. Het evenement trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers, die de kans krijgen om topdarts van dichtbij te beleven. Na een reeks succesvolle edities maakt het Open 2370 Dartstornooi opnieuw zijn opwachting. Op zaterdag 7 en zondag 8 juni 2025 verandert de Bemdhal in het grootste dartsfeest van België. Het tornooi staat garant voor twee dagen vol plezier en topdarts, en trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers uit gans de Benelux. Wedstrijden voor alle niveaus Het Open 2370 Dartstornooi biedt een gevarieerd programma voor spelers van verschillende leeftijden en niveaus. Er zijn tornooien voor Jeugd U12, Jeugd U18, G-Darts, Heren Singles, Dames Singles en Koppeltornooien. De toernooien wordt gespeeld volgens een poulesysteem met A- en B-rondes, waardoor deelnemers meerdere wedstrijden kunnen spelen en zich kunnen meten met anderen van vergelijkbaar niveau. Een gezellig dartsweekend Voor deelnemers en supporters van buiten de regio is het Open 2370 het perfecte moment voor een gezellige weekenduitstap. Arendonk en de omliggende gemeenten bieden tal van verblijfsmogelijkheden, van B&B’s en hotels tot vakantieparken. Ideaal om er met je team of club een dartweekend van te maken. Alle overnachtingsmogelijkheden zijn terug te vinden via de officiële website van Open 2370. Inschrijvingen en praktische info Online inschrijven kan tot en met 5 juni 2025 via www.open2370.be - Inschrijven op de dag zelf is ook mogelijk, maar er wordt dan een extra administratiekost van €7,50 aangerekend. Bezoekers kunnen gratis toegang krijgen tot het evenement.

Promotie
28
za.
28 juni om 17:22 - 29 juni om 17:22
Sittard

Zet het laatste weekend van juni maar vast in je agenda, want dan staat het Fortuna Sittard Stadion volledig in het teken van darts. Op zaterdag 28 en zondag 29 juni keert een geliefd toernooi terug op de dartskalender: de Fortuna Sittard Masters 2025. Het belooft een groots en toegankelijk dartsevenement te worden voor jong en oud, ervaren spelers én recreanten. Na bijna een decennium afwezigheid maakt het toernooi, dat eerder in 2016 voor het laatst werd georganiseerd, een veelbelovende comeback. De businessruimte van het stadion verandert dit jaar in een indrukwekkende darthal met maar liefst 48 dartbanen. Een unieke locatie, die ruimte biedt voor honderden deelnemers verdeeld over diverse categorieën. Op zaterdag 28 juni starten de jeugdcategorieën voor spelers van 10 tot en met 20 jaar, gevolgd door een koppelkampioenschap in de middag. Op zondag 29 juni staan de singles voor dames en heren op het programma. Inschrijven kan vooraf online tot zondagavond 22 juni om 22.00 uur, maar ook op de speeldagen zelf is deelname mogelijk. Houd er in dat geval wel rekening mee dat de inschrijfkosten iets hoger liggen vanwege extra verwerking. Voor de jeugd is er een laagdrempelige instapprijs van € 7,50 bij voorinschrijving, terwijl koppels en volwassenen respectievelijk € 25 en € 12,50 betalen. Op de dag zelf komt daar een toeslag van € 2,50 tot € 5 bovenop. Naast sportieve strijd is er volop ruimte voor gezelligheid. Er zijn voldoende mogelijkheden om te genieten van een drankje of hapje. Let op: consumptiemunten zijn alleen tijdens het evenement te gebruiken en niet achteraf inwisselbaar. De organisatie roept iedereen op die van darts houdt, van competitie of gewoon van een leuke dag uit, om zich aan te melden. Meedoen is belangrijker dan winnen, maar wie weet ga jij wel met een mooie prijs naar huis. Inschrijven kan eenvoudig door de QR-code op de poster te scannen of via de contactgegevens onderaan de flyer. Meer informatie of vragen? Neem contact op via info@infynity.nl.

Promotie

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: