Andy Fordham en
Larry Butler hebben zich weten te plaatsen voor de Grand Slam of Darts. Voor Fordham is het een terugkeer op het grote podium na een lange tijd van afwezigheid. The Viking wist in een uiterst spannende en beslissende wedstrijd te winnen van Neill Duff. Fordham kwam in deze beslissende partij met 3-1 voor maar zag zijn tegenstander voorbij komen en op 4-3 komen. Toch gingen de twee legs erna naar The Viking die daarom zijn rentree zal gaan maken op het grote podium begin november.
Samen met
Andy Fordham wist ook de Amerikaan
Larry Butler zich vandaag te plaatsen voor de Grand Slam of Darts. Hij deed dit ten koste van
Scott Waites, die de Grand Slam of Darts in 2010 nog wist te winnen. Met 5-3 won Larry Butler de beslissende partij van Scotty 2 Hotty.
Deze 2 qualifiers uit deze play-offs worden bijgevoegd bij
Scott Mitchell,
Martin Adams,
Geert De Vos,
Martin Phillips. Daarnaast zullen er 2 qualifers uit het European kwalificatietoernooi worden toegevoegd. Deze NDB Grand Slam of Darts Qualifier zal op 18 oktober in het NH Conference Centre Koningshof in Veldhoven plaatsvinden. Inschrijven hiervoor is mogelijk tot en met 14 oktober via
deze link.
De Grand Slam zal worden gehouden in de Civic Hall in Wolverhampton van 7 tot en met 15 november.
De uitslagen van het kwalificatietoernooi van vandaag zijn te bekijken via
deze sheet.
Foto: Evert Zomer