Traditiegetrouw werd bij de
WDF dit weekend de Victorian Easter Classic gespeeld. Een brons gerankt toernooi in Australië.
Bij de heren deden een aantal bekende namen mee. De nummer 2 geplaatst Brandon Weening en meervoudig WK-deelnemer Justin Thompson waren echter al vroegtijdig uitgeschakeld.
De nummer 1 geplaatst
Peter Machin bereikte de kwartfinales maar verloor daarin verrassend met 1-4 van Hayden Scott, die op zijn beurt dan weer in de halve finale verloor van regerend kampioen Brody Klinge.
Klinge speelde in de finale tegen Danny Porter, die vorig jaar nog op Lakeside stond. Klinge wist zijn titel succesvol te verdedigen met een 6-3 overwinning en een gemiddelde van ruim 91.
Bij de dames was Amanda Loch de titelfavoriet, maar zij verloor in de halve finale met 2-4 van Jo Hadley. Hadley die al veel WDF-finales had gehaald maar nog nooit gewonnen, speelde in de finale tegen de onbekende Jackie Marks. Verrassend genoeg was het Marks die de finale met 5-3 won en daarmee haar eerste WDF-titel pakte.
Heren
FinaleBrody Klinge 6-3 Danny Porter
Halve finaleBrody Klinge 5-3 Hayden Scott
Danny Porter 5-3 Mal Cuming
KwartfinaleBrody Klinge 4-2 Aaron Morrison
Mal Cuming 4-3 Sam Ballinger
Dames
FinaleJackie Marks 5-3 Jo Hadley
Halve finaleJackie Marks 4-1 Kate Gifford
Jo Hadley 4-2 Amanda Loch
KwartfinaleJackie Marks 4-1 Chloe Kilpatrick
Kate Gifford 4-3 Vanessa Bridge
Amanda Loch 4-3 Lyn Morrison
Jo Hadley 4-1 Chris Richardson