BULLs NL

Martin Tremblay en Maria Carli winnaars WDF AB Darts Open in Canada

WDF Hoofdnieuws
woensdag, 26 maart 2025 om 10:00
Canada
Afgelopen weekend werd in Canada een nieuw WDF rankingtoernooi gehouden. De eerste editie van het Specsavers WDF AB Darts Open vond plaats in Quebec, Canada.
Bij de heren ging de finale tussen Martin Tremblay en Shane Sakchekapo. Het was Termblay die de finale eenvoudig met 5-1 won. Daarmee pakte de Canadees zijn derde WDF rankingtitel en zijn eerste sinds 2012.
Bij de dames nam Maria Carli het in de finale op tegen Kayla Smith. Carli won deze finale met 4-2 en pakte zo al haar tweede WDF rankingtitel van 2025. In totaal staat de teller bij Carli nu op maar liefst 17 WDF rankingtitels die ze tussen 2013 en 2025 wist te winnen.
Over precies een maand staan er in Canada nog twee nieuwe brons gerankte WDF toernooien op de planning: de Manitoba Open en Salmon Harvest Open in Winnipeg en Victoria.
WDF AB Darts Open 2025
Heren
Finale
Martin Tremblay 5-1 Shane Sakchekapo
Halve finale
Martin Tremblay v Emyr Thomas
Shane Sakchekapo v Ross Snook
Kwartfinale
Martin Tremblay v Clint Clarkson
Emyr Thomas v Tyler Nelson
Shane Sakchekapo v Mike Reid
Ross Snook v Shane Rattigan
Dames
Finale
Maria Carli 4-2 Kayla Smith
Halve finale
Maria Carli v Angela Aucoin
Kayla Smith v Roxanne van Tassel
Kwartfinale
Maria Carli v Cathy Scharf-Matthews
Angela Aucoin v Sam Birch
Kayla Smith v Sarah Boddy
Roxanne van Tassel v Darlene van Sleeuwen

Jelti

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
juni 2025
01
zo.
01 juni om 10:24 - 01 juni om 10:24
Driebergen-Rijsenburg

De laatste Winmau NDB Ranking van het seizoen 2024-2025 is het NK Darts 2025. We gaan op zoek naar de beste darters in de verschillende categorieën! Komende editie01-06-2025 LocatieHealth Center Hoenderdaal,Hoendersteeg 7, 3972 NA, Driebergen-Rijsenburg Hall of FameKlik hier voor een overzicht van alle eerdere  Nederlands kampioenen.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

© 2025 Dartfreakz.nl - Alle rechten voorbehoudenPowered by Newsifier