Home PDC 4 Nederlanders pakken tourkaart terwijl Steffen Siepmann dagwinst pakt

4 Nederlanders pakken tourkaart terwijl Steffen Siepmann dagwinst pakt

2019-12-1 NDB ranking 3 Open Rivierenland

Zondag was het alweer tijd voor de laatste dag van Q-School. In Hildesheim kreeg de dagwinnaar weer een tourkaart. Daarnaast werden er zeven tourkaarten vergeven via de Order of Merit.

Halverwege de dag wisten Dirk van Duijvenbode, Wesley Harms, Derk Telnekes en Martijn Kleermaker zich te verzekeren van een tourkaart via de Order of Merit mochten ze de dagwinst niet pakken. Later voegden ook de Zweed Daniel Larsson, Kroaat Boris Krcmar en Pool Krzysztof Kciuk zich hierbij.

Zoran Lerchbacher moest in de wachtkamer blijven en hopen dat een van bovenstaande spelers de dagwinst zou pakken. Dit gebeurde niet de Duitser Steffen Siepmann pakte namelijk de dagwinst door in de finale Wesley Harms met 5-3 te verslaan.

Laatste 512
Jimmy Hendriks 5 | 2 Robin Beger
Zoran Lerchbacher 5 | 1 Leo Hendriks
Kevin Doets 5 | 0 Gabriel Florin Olar
Richard Veenstra 5 | 0 Johan Engstrom
Davy van der Zande 5 | 0 Brian Kaemena
Rohan Brouwers 5 | 0 William Schwass
Jens Kniest 5 | 3 Roxy-James Rodriguez
Dennie Olde Kalter 5 | 0 Marco Bout
Daniel Barborak 5 | 0 Andre Ruiter
Michael Unterbuchner 5 | 3 Elvin Geerlof
Justin van Tergouw 5 | 1 Angel Martin Sanchez
Derk Telnekes 5 | 3 Arjan Konterman

Laatste 256
Jose Marques 5 | 3 Melvin de Fijter
Stefan Bellmont 5 | 3 Kevin Vennik
Radek Szaganski 5 | 1 Sander Van Beem
Spyridon Ballas 5 | 4 Jeffrey Van Egdom
Steffen Siepmann 5 | 4 Tonny Veenhof
Jimmy Hendriks| 2 Paul Pohl
Wouter Vaes 5 | 1 Glenn Leysen
David Pisek 5 | 4 Jerry Hendriks
Zoran Lerchbacher 5 | 0 Berry van Peer
Marcel Althaus 5 | 2 Fons Hardeman
Dolf Reker 5 | 4 Jochen Graudenz
Sead Nicevic 5 | 3 Wim Hofsink
Gino Vos 5 | 0 Sven Preuss
Christian Goedl| 1 Johan Singerling
Karl Cron 5 | 1 Erik Meulenmeesters
Paolo Trutalli 5 | 1 Toon Greebe
Chris Landman| 2 Tobias Mueller
Ryan De Vreede 5 | 4 Florian Hempel
Jeffrey Sparidaans 5 | 2 Mario Vandenbogaerde
Wessel Nijman 5 | 1 Tim Killing
Kevin Doets 5 | 1 David Schlichting
Wesley Plaisier 5 | 1 Sandro Wyss
Vitezslav Sedlak 5 | 2 Maikel Verberk
Richard Veenstra 5 | 4 Patrick Peters
Wesley Bour 5 | 4 Markus Kessler
Marek Polyak 5 | 1 Mathieu De loos
Lukasz Sawicki 5 | 1 Levy Frauenfelder
Andrew Beeton 5 | 1 Brian Raman
Danny Van Klompenburg 5 | 1 Frederic Kienz
Jitse Van der wal 5 | 1 Sven Hesse
Marvin van Velzen 5 | 0 Danny Kaiser
Danny van Trijp 5 | 0 Langi Szilveszter
Davy van der Zande 5 | 0 Michal Zarybnicky
Vincent Kamphuis 5 | 3 Cor Ernst
Peter Schnupfhagn 5 | 0 Michael Stoeten
Jarno Braamskamp|Rohan Brouwers
Wesley Harms 5 | 3 Nico Wagner
Ivan Springborg Poulsen 5 | 3 Michael Plooy
Ronny Huybrechts 5 | 0 Manuel Sanwald
Lorenzo Van Hove 5 | 2 Mehdi Poggi
Dennie Olde Kalter 5 | 2 Niels-Joergen Hansen
Stefano Roso 5 | 4 Jeremy van der Winkel
Kevin Blomme 5 | 2 Pavel Kodera
Maurice Boeve 5 | 0 Mario Brescakovic
Daniel Barborak 5 | 1 Wesley van Trijp
Michal Smejda 5 | 4 Richard van Zijtveld
Andy Baetens 5 | 4 Dmitrii Gorbunov
Michael Unterbuchner| 1 Owen Roelofs
James Bailey 5 | 0 Patrick van den Boogaard
Simeon Heinz| 4 Ronald Balfoort
Martijn Kleermaker|Karolina Podgorska
Kenny Neyens 5 | 1 Erik Hol
Wesley Brown 5 | 3 Wesley Hurrebrink
Willem Mandigers 5 | 0 Helge Gross
Dirk van Duijvenbode 5 | 2 Frantisek Mika
Mareno Michels 5 | 2 Alexander Masek
Justin van Tergouw| 4 Kevin Munch
Yoeri Duijster 5 | 4 Danny Tessmann
Patrick Bulen 5 | 3 Wilco Vermeulen
Derk Telnekes| 2 Jeffrey de Graaf
Dragutin Horvat 5 | 0 Zereso Zeverboom
Roemer Mooijman 5 | 3 Anoop Ramdajal
Aron Boroczi 5 | 4 Armando Slotboom
Cody Harris 5 | 2 Dennis van der Ende
Christian Kist 5 | 0 Sandor Ballo
Mario Robbe|Veniamin Symeonidis
Fabian Roosenbrand 5 | 3 Gian van Veen
Kay Smeets 5 | 0 Kevin Knopf

Laatste 128

Steffen Siepmann 5-3 Jimmy Hendriks
Wouter Vaes 5-4 Julio Barbero Gonzalez
Manfred Bilderl 5-3 Dolf Reker
Gino Vos 5-3 Sead Nicevic
Adam Gawlas 5-2 Chris Landman
Ryan de Vreede 5-3 Jeffrey Sparidaans
Wessel Nijman 5-3 Pavel Drtil
Krzysztof Kciuk 5-3 Kevin Doets
Wesley Plaisier 5-2 Christoph Mayer
Richard Veenstra 5-3 Thibault Tricole
Marek Polyak 5-1 Wesley Bour
Danny van Klompenburg wint (Jitse van der Wal te laat of niet gemeld)
Danny van Trijp 5-1 Marvin van Velzen
Sebastian Fey 5-2 Davy van der Zande
Vincent Kamphuis 5-3 Nandor Maja
Peter Schnupfhagn 5-2 Jarno Braamskamp
Wesley Harms 5-0 Stefan Nilles
Ronny Huybrechts 5-3 Dragutin Pecnjak
Dennie Olde Kalter 5-1 Lorenzo van Hove
Stefano Roso 5-3 Marek Raz
Kevin Blomme 5-1 Filip Sebasta
Daniel Barborak 5-0 Maurice Boeve
Michael Unterbuchner 5-2 Andy Baetens
Martijn Kleermaker 5-0 Simeon Heinz
Kenny Neyens 5-3 Wesley Brown
Willem Mandigers 5-3 Arsen Ballaj
Dirk van Duijvenbode 5-4 Mareno Michels
Justin van Tergouw 5-4 Martin Dufek
Sebastian Pohl 5-1 Yoeri Duijster
Derk Telnekes 5-3 Patrick Bulen
Roemer Mooijman 5-3 Michele Turetta
Christian Kist 5-3 Veniamin Symeonidis
Christian Kallinger 5-4 Kay Smeets

Laatste 64
Zoran Lerchbacher 5-0 Wouter Vaes
Gino Vos 5-3 Ricardo Perez
Jose Justicia 5-4 Ryan de Vreede
Krzysztof Kciuk 5-3 Wessel Nijman
Wesley Plaisier 5-1 Andreas Schnellhardt
Richard Veenstra 5-3 Viteszlav Sedlak
Rusty Jake Rodriguez 5-4 Danny van Klompenburg
Danny van Trijp 5-0 Sebastian Fey
Dennis Nilsson 5-1 Vincent Kamphuis
Wesley Harms 5-2 Pero Ljubic
Ronny Huybrechts 5-3 Niels Heinsoe
Boris Krcmar 5-2 Dennie Olde Kalter
Szabolcs Nemeth 5-4 Stefano Roso
Kevin Blomme 5-0 Daniel Barborak
Martijn Kleermaker 5-2 Nico Blum
Willem Mandigers 5-1 Kenny Neyens
Dirk van Duijvenbode 5-3 Justin van Tergouw
Derk Telnekes 5-0 Sebastian Pohl
Roemer Mooijman 5-2 Andreas Gradert
Christian Kist 5-2 Marcel Gerdon

Laatste 32
Gino Vos – Adam Gawlas 5-3
Wesley Plaisier – Richard Veenstra 5-4
Danny van Trijp – Rusty Jake Rodriguez 5-4
Wesley Harms – Ronny Huybrechts 5-4
Kevin Blomme – Marco Obst 5-2
Michael Unterbuchner – Martijn Kleermaker 5-4
Dirk van Duijvenbode – Willem Mandigers 5-3
Derk Telnekes – Roemer Mooijman 5-0
Cody Harris – Christian Kist 5-4

Laatste 16 (alle uitslagen)
Steffen Siepmann – Zoran Lerchbacher 5-4
Jose Justicia – Gino Vos 5-4
Lukasz Sawicki – Wesley Plaisier 5-4
Danny van Trijp – Dennis Nilsson 5-3
Wesley Harms – Boris Krcmar 5-3
Kevin Blomme – Michael Unterbuchner 5-3
Dirk van DuijvenbodeDerk Telnekes 5-3
Cody Harris – Daniel Larsson 5-0

Kwartfinale
Steffen Siepmann – Jose Justicia 5-4
Danny van Trijp – Lukasz Sawicki 5-4
Wesley HarmsKevin Blomme 5-0
Dirk van Duijvenbode – Cody Harris 5-2

Halve finale
Steffen Siepmann – Danny van Trijp 5-1
Wesley HarmsDirk van Duijvenbode 5-1

Finale
Steffen Siepmann – Wesley Harms 5-3

Alle uitslagen zullen ook hier verschijnen.

Tourkaartwinnaars via European Q-School Order of Merit
1. Dirk van Duijvenbode
2. Wesley Harms 
3. Derk Telnekes
4. Martijn Kleermaker
5. Daniel Larsson
6. Boris Krcmar
7. Krzysztof Kciuk