Home BDO/WDF Hoofdnieuws Lakeside play-offs: NL-er Telnekes naar Lakeside, Greebe net niet

Lakeside play-offs: NL-er Telnekes naar Lakeside, Greebe net niet

De Nederlander Derk Telnekes heeft zich geplaatst voor de Lakeside 2018. Hij won de beslissende partij met 2-1 van Alan Soutar waarbij het in de beslissende set aankwam op een laatste en beslissende leg. Toon Greebe greep net naast een ticket voor het wereldkampioenschap. In de beslissingswedstrijd verloor de Bosschenaar met 0-2 van Michael Unterbuchner.

Naast Derk Telnekes en Michael Unterbuchner hebben ook Chris Harris en Chris Gilliand zich geplaatst voor de Lakeside 2018. Ze wonnen met 2-0 van Steve Alker en Pawel Wolynka.

Bij de dames hebben Rachna David en Vicky Pruim zich geplaatst voor de Lakeside 2018. David versloeg Zoe Jones met 3-1 in de beslissende partij en Pruim rekende af met Laura Turner in 3-2.

Namens Nederland kwamen 15 heren en 10 dames in actie en namens België prijkten 5 heren en 2 dames op de sheets. Alle resultaten zijn hieronder te bekijken.

Loting
Heren sheet 
Dames sheet 

Updates Nederlanders en Belgen
Heren
Laatste 512
Wouter Vaes – Bye
Maikel Verberk – Bye
Martijn Kleermaker – Bye
Wesley van Trijp – Bye
Luc Peters – Bye
Luuk van Lieshout – Bye
Silko Visser – Bye
Jaimy van Bavel – Bye
Toon Greebe – Bye
Dennie Olde Kalter – Bye
Carlo van Cleef 2-0 Scott Campbell
Danny Blom – Bye
Rowdy Schoremans 1-2 Stephen Lovett
Derk Telnekes 2-0 Simon Fairbrother
Yoeri Duijster – Bye
Dennis van der Steen – Bye
Brian Raman 0-2 George Grant
Davy van Baelen – Bye
Philip van Gasse – Bye
Viani van den Bergh – Bye

Laatste 256
Wouter Vaes 2-1 Richie Walsh
Maikel Verberk 2-0 Dave Moore
Martijn Kleermaker 2-0 Terry Stubbs
Wesley van Trijp 0-2 Justin Broton
Luc Peters 1-2 Mike Atkinson
Luuk van Lieshout 2-0 Charlie Symons
Silko Visser 2-0 Brian Lokken
Jaimy van Bavel 1-2 Ryan Joyce
Toon Greebe 2-0 Chris Ware
Dennie Olde Kalter 2-0 Zaine Skelton
Danny Blom 2-0 Paul Croucher
Yoeri Duijster 2-0 Throstur Ingimarsson
Dennis van der Steen 0-2 Clinton Bridge
Davy van Baelen 0-2 Sean Walsh
Philip van Gasse 2-0 Bela Darok
Viani van den Bergh 1-2 Julio Barbero
Derk Telnekes 2-1 Dylan Duo
Carlo van Cleef 1-2 Kevin Lane

Laatste 128
Toon Greebe 2-0 Lee Taylor
Wouter Vaes 1-2 Andy Chalmers
Martijn Kleermaker 2-1 volgt
Yoeri Duijster  2-1 Ronnie Roberts
Silko Visser 2-1 Braeden Campbell
Dennie Olde Kalter 2-1 volgt
Danny Blom 2-1 Mike Dwyer
Maikel Verberk 1-2 volgt
Derk Telnekes 2-1 Dan Bradford
Davy van Baelen 2-0 Simon Key

Laatste 64
Toon Greebe 2-1 Dyson Parody
Yoeri Duijster 2-0 Julio Barbero
Martijn Kleermaker 2-1 Titus Kanik 
Dennie Olde Kalter 1-2 Neil Duff
Danny Blom 2-1 Daniel Varney
Derk Telnekes 2-0 Euan Callander
Silko Visser 0-2 Dennis Harbour
Davy van Baelen 2-0 Ryan Hogarth

Laatste 32
Toon Greebe 2-1 Neil Duff
Yoeri Duijster 2-1 Kevin Burness
Derk Telnekes 2-1 Dave Parletti
Martijn Kleermaker 0-2 Craig Quinn
Danny Blom 2-0 John Scott
Davy van Baelen 2-1 William Borland

Laatste 16 (alle uitslagen)
Steve Alker 2-0 Andy Chalmers
Chris Harris 2-1 Craig Quinn
Thibault Tricole 0-2 Pawel Wolynka
Chris Gilliand 2-1 Ryan Joyce 
Toon Greebe 2-1 Paul Hogan
Danny Blom 0-2 Michael Unterbuchner
Derk Telnekes
2-0 Davy van Baelen
Yoeri Duijster
1-2 Alan Soutar

Kwartfinale
Steve Alker 0-2 Chris Harris*
Pawel Wolynka 0-2 Chris Gilliand* 
Toon Greebe 0-2 Michael Unterbuchner*
Derk Telnekes* 2-1 Alan Soutar 

*Geplaatst voor Lakeside 2018

Dames
Laatste 256
Sharon Jansen – Bye
Priscilla Steenbergen – Bye
Marjolein Noijens – Bye
Kelly Streef – Bye
Veerle Hamelink – Bye
Danielle Ijpelaar 2-3 Andreea Brad
Anne-Marij van den Bogert – Bye
Lincy Gloudemans – Bye
Femke Herms – Bye
Vanessa Zuidema 3-0 Shirley Williams
Shana van Nieuwenhove – Bye
Peggy van Ballaert 3-2 Algina Juknaite

Laatste 128
Sharon Jansen 2-3 Lorraine Brandon
Priscilla Steenbergen 3-0 Tracy Morrison
Marjolein Noijens 3-0 Gaynor Williams
Kelly Streef 1-3 Zoe Jones
Veerle Hamelink 0-3 Kelsey White
Anne-Marij van den Bogert 3-1 Sue Edwards
Lincy Gloudemans 3-2 Charlene Mccubbin
Femke Herms 3-1 Grace Crane
Shana van Nieuwenhove 2-3 Karolina Podgorska
Vanessa Zuidema 3-2 Felicia Blay
Peggy van Ballaert 3-0 Sarah Stephen

Laatste 64
Marjolein Noijens 0-3 Ann-Marie Potts
Priscilla Steenbergen 2-3 Karolina Podgorska
Anne-Marij van den Bogert 1-3 Nadine Bentley
Lincy Gloudemans 1-3 Lucy Connor
Femke Herms 0-3 Olive Byamukama
Vanessa Zuidema 3-2 Kate Smith
Peggy van Ballaert 3-1 Vicy Rannow

Laatste 32
Peggy van Ballaert 3-2 Mikuru Suzuki
Lincy Gloudemans 3-2 Margaret Sutton
Vanessa Zuidema 2-3 Claire Brooklin

Laatste 16
Stefanie Luck 2-3 Julie Gore 
Kaisu Rekinen 0-3 Zoe Jones
Rachna David 3-1 Sarah Roberts
Mikuru Suzuki 3-0 Erdenechimeg Dondov
Laura Turner 3-2 Lincy Gloudemans

Kwartfinale
Julie Gore 1-3 Zoe Jones
Rachna David 3-2 Mikuru Suzuki
Laura Turner 3-1 Olive Byamukama
Caroline Breen 1-3 Vicky Pruim

Halve finale
Zoe Jones 1-3 Rachna David*
Laura Turner 2-3 Vicky Pruim*

*Geplaatst voor Lakeside 2018

De vier heren die zich geplaatst hebben voor de Lakeside 2018 zijn hieronder vastgelegd op de gevoelige plaat.