Dartfreakz organiseert opnieuw dartveiling voor KiKa: 100% van de opbrengst voor het goede doel

algemeen nieuws
vrijdag, 02 januari 2026 om 10:49
Dartfreakz organiseert dit jaar opnieuw een dartveiling voor het goede doel KiKa (Stichting Kinderen Kankervrij). De volledige opbrengst, 100%, gaat naar KiKa. Met deze actie wil Dartfreakz geld inzamelen voor onderzoek naar kinderkanker en bijdragen aan een toekomst waarin ieder kind kan genezen.
Jarenlang organiseerde Dartfreakz samen met DartsforEver een dartveiling tijdens het PDC WK Darts. Dat initiatief groeide uit tot een mooie traditie. De afgelopen editie was er echter geen gezamenlijke veiling, waardoor Dartfreakz heeft besloten om dit jaar zelf weer een veiling op te zetten, dit keer in een kleinschalige opzet.
Het doel is helder: dit jaar weer starten, ervaring opdoen en volgend jaar hopelijk weer groter, langer en met nóg meer items uitpakken voor KiKa.

Bied nu mee

Op dit moment kun je nog bieden op meerdere unieke dartitems, waaronder:
  • Een gesigneerd shirt van Vincent van der Voort
  • Een shirt met handtekening van Michael van Gerwen
  • Een gesigneerde set darts van Dirk van Duijvenbode
  • Een gesigneerde set darts van Max Hopp
Alle items zijn te vinden via: 👉 https://dart-toernooi.nl/veiling/
Klik hier om direct naar de veiling te gaan en de open items te zien, maak een gratis account aan doe vervolgens je gulle bieding op de leuke items.

Alvast bedankt voor je deelname namens KIKA.
- KIKA dartveiling

Binnenkort: VIP-beleving Dutch Open Darts

Binnenkort worden er bovendien nog twee bijzondere items toegevoegd: twee keer VIP-toegang voor de Dutch Open Darts in Assen, waarbij je samen met een gast het evenement als VIP mag beleven. Deze tickets worden door de NDB beschikbaar gesteld en exclusief via de veiling aangeboden. Zet de veiling dus vooral onder je favorieten, zodat je deze items niet mist.

Begin 2026 goed, bied gul voor KiKa

Met deze veiling hoopt Dartfreakz niet alleen dartliefhebbers te bereiken, maar vooral mensen die samen het verschil willen maken. Een mooi item bemachtigen én tegelijkertijd bijdragen aan onderzoek dat levens redt, mooier wordt het niet.
Wil jij 2026 goed beginnen? Bied dan mee, bied gul en steun de kinderen die dat keihard nodig hebben.
💛 De opbrengst gaat volledig naar KiKa.
🎯 Jij biedt. KiKa wint.

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading