Koppelzege voor Van den Broek en Mast op het Open Peelland 2025

algemeen nieuws
woensdag, 23 april 2025 om 6:45
491801752 1278392320958926 8963027529560949020 n
Het dartstoernooi in Gemert stond dit weekend in het teken van het Open Peelland 2025, waar in totaal 49 koppels zich meldden voor een gooi naar de titel. In de sfeervolle ambiance van 't Ridderhof ging uiteindelijk het duo Jan van den Broek en Kevin Mast met de overwinning aan de haal.
Zonder al te veel problemen walste het tweetal door het deelnemersveld heen. In de finale namen ze het op tegen Dennis van der Steen en Kendji Steenbach, die met 4-2 het hoofd moesten buigen. Daarmee schreven Van den Broek en Mast het toernooi overtuigend op hun naam.
In de halve finales lieten Van den Broek en Mast zien dat ze in topvorm verkeerden door Jesper Holtackers en Sil van Hout met 4-0 aan de kant te zetten. Aan de andere kant van het schema rekenden Van der Steen en Steenbach met 4-1 af met Sander van der Meijden en Willem van de Ven.
De B-ronde werd een prooi voor Danny Ferket en Jamey Wheatman. Zij versloegen in de eindstrijd het koppel Dian de Ridder en Jan van Steenis met 3-1 en mochten zich zodoende winnaars noemen van deze troostronde.
De dartkalender van SterkDarts zit de komende tijd goed vol. In mei staan onder meer de Supportersvereniging PSV Darts Masters en het Open Alblasserwaard op de agenda. In juni volgen prestigieuze toernooien als het Open Brunssum, Overijssel Open en het Open Nijmegen.
Inschrijven voor de aankomende toernooien kan via www.sterkdarts.nl of op de dag zelf bij de wedstrijdtafel.

Uitslagen Open Peelland koppels

Winnaarsronde:
Finale
Jan van den Broek / Kevin Mast 4-2 Dennis van der Steen / Kendji Steinbach
Halve Finale
Jan van den Broek / Kevin Mast 4-0 Jesper Holtackers / Sil van Hout
Dennis van der Steen / Kendji Steinbach 4-1 Sander van der Meijden / Willem van de Ven
Kwartfinale
Jan van den Broek / Kevin Mast 3-0 Dennie Plum / Karsten Boelens
Jesper Holtackers / Sil van Hout 3-2 Larry Stassen / Vinny Stassen
Sander van der Meijden / Willem van de Ven 3-1 Arthur de Klerk / René Janssens
Dennis van der Steen / Kendji Steinbach 3-2 Jippe Peters / Niels Groenen
Laatste 16
Dennie Plum / Karsten Boelens 3-1 Lars van Heeswijk / Maarten van der Zwart
Jan van den Broek / Kevin Mast 3-0 Dennis Smits / Luuk Derks
Jesper Holtackers / Sil van Hout 3-1 Edmondo Tardio / Luciano Tardio
Larry Stassen / Vinny Stassen 3-2 Arcangelo Tardio / Quinn Sneeboer
Sander van der Meijden / Willem van de Ven 3-2 Michael van Erp / Roy Herpers
Arthur de Klerk / René Janssens 3-2 Nico van Wetten / Rob van Wetten
Dennis van der Steen / Kendji Steinbach 3-0 Dennis Baltissen / Gerard de Bruijn
Jippe Peters / Niels Groenen 3-1 Harrie Koevoet / Ruud van Wanroij
B-ronde:
Finale
Danny Ferket / Jamey Wheatman 3-1 Dian de Ridder / Jan van Steenis
Halve Finale
Dian de Ridder / Jan van Steenis 3-0 Jesper Vervenne / Rob Kweens
Danny Ferket / Jamey Wheatman 3-1 Boris Verhofstad / Leon Verhofstad

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
juni 2025
28
za.
28 juni om 17:22 - 29 juni om 17:22
Sittard

Zet het laatste weekend van juni maar vast in je agenda, want dan staat het Fortuna Sittard Stadion volledig in het teken van darts. Op zaterdag 28 en zondag 29 juni keert een geliefd toernooi terug op de dartskalender: de Fortuna Sittard Masters 2025. Het belooft een groots en toegankelijk dartsevenement te worden voor jong en oud, ervaren spelers én recreanten. Na bijna een decennium afwezigheid maakt het toernooi, dat eerder in 2016 voor het laatst werd georganiseerd, een veelbelovende comeback. De businessruimte van het stadion verandert dit jaar in een indrukwekkende darthal met maar liefst 48 dartbanen. Een unieke locatie, die ruimte biedt voor honderden deelnemers verdeeld over diverse categorieën. Op zaterdag 28 juni starten de jeugdcategorieën voor spelers van 10 tot en met 20 jaar, gevolgd door een koppelkampioenschap in de middag. Op zondag 29 juni staan de singles voor dames en heren op het programma. Inschrijven kan vooraf online tot zondagavond 22 juni om 22.00 uur, maar ook op de speeldagen zelf is deelname mogelijk. Houd er in dat geval wel rekening mee dat de inschrijfkosten iets hoger liggen vanwege extra verwerking. Voor de jeugd is er een laagdrempelige instapprijs van € 7,50 bij voorinschrijving, terwijl koppels en volwassenen respectievelijk € 25 en € 12,50 betalen. Op de dag zelf komt daar een toeslag van € 2,50 tot € 5 bovenop. Naast sportieve strijd is er volop ruimte voor gezelligheid. Er zijn voldoende mogelijkheden om te genieten van een drankje of hapje. Let op: consumptiemunten zijn alleen tijdens het evenement te gebruiken en niet achteraf inwisselbaar. De organisatie roept iedereen op die van darts houdt, van competitie of gewoon van een leuke dag uit, om zich aan te melden. Meedoen is belangrijker dan winnen, maar wie weet ga jij wel met een mooie prijs naar huis. Inschrijven kan eenvoudig door de QR-code op de poster te scannen of via de contactgegevens onderaan de flyer. Meer informatie of vragen? Neem contact op via info@infynity.nl.

Promotie
augustus 2025
01
vr.
01 augustus om 8:04 - 03 augustus om 8:04
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: