Loting en speelschema Senioren WK 2025 bekend: Van der Voort opent tegen Duff

algemeen nieuws
vrijdag, 17 januari 2025 om 13:00
2024ukopenr4 van der voort01
De WSD (World Seniors Darts) heeft het speelschema van het Senioren WK Darts 2025 bekendgemaakt.
In het speelveld staat alvast een Nederlander: de 49-jarige Vincent van der Voort maakt zijn debuut op het toernooi na zijn stop bij de PDC. De voormalig UK Open runner-up uit Purmerend neemt het in de eerste ronde van het Senioren WK op tegen de WDF Lakeside wereldkampioen van 2022: Neil Duff.
Titelverdediger in de iconische Circus Tavern is de nummer 1 geplaatst John Henderson. Hij staat net als de rest van de top 4 al in de tweede ronde en neemt het daar op tegen Mark Dudbridge of Chris Mason.
Naast Van der Voort zijn er nog drie iconische debutanten. Tweevoudig WK-finalist Simon Whitlock maakt zijn debuut tegen Paul Hogan terwijl Mervyn King debuteert tegen Derek Coulson. Ook voormalig wereldkampioen Steve Beaton maakt zijn debuut en speelt tegen de runner-up van vorig jaar: Colin McGarry.
De laatste 3 namen in het toernooi moeten nog worden ingevuld. Dit zijn drie qualifiers die zich in het eerste weekend van februari zullen plaatsen. Bekijk hieronder de volledige loting en het speelschema.
Loting Laatste 32
(1) John Henderson - Bye
Mark Dudbridge v Chris Mason
Derek Coulson - Mervyn King
Tony O'Shea - Lisa Ashton
(4) Leonard Gates - Bye
Kevin Edwards v Qualifier 3
Richard-Eirig Rowlands v Qualifier 1
Neil Duff v Vincent van der Voort
(2) Richie Howson - Bye
Kevin Painter v Qualifier 2
Colin McGarry v Steve Beaton
Paul Hogan v Simon Whitlock
(3) Robert Thornton - Bye
Martin Adams v Darryl Fitton
Jim McEwan v John Part
Trina Gulliver v Ross Montgomery
Speelschema Senioren WK
Woensdag 19 februari
Avond:
Jim McEwan v John Part
Kevin Edwards v Qualifier 3
Paul Hogan v Simon Whitlock
Tony O'Shea v Lisa Ashton
Donderdag 20 februari
Middag:
Richard-Eirig Rowlands v Qualifier 1
Ross Montgomery v Trina Gulliver
Derek Coulson v Mervyn King
Kevin Painter v Qualifier 2
Avond:
Martin Adams v Darryl Fitton
Colin McGarry v Steve Beaton
Neil Duff v Vincent van der Voort
Mark Dudbridge v Chris Mason
Vrijdag 21 februari
Middag:
Montgomery/Gulliver v McEwan/Part
Coulson/King v O'Shea/Ashton
Adams/Fitton v Robert Thornton
Edwards/Q3 v Leonard Gates
Avond:
Rowlands/Q1 v Duff/Van der Voort
Dudbridge/Mason v John Henderson
McGarry/Beaton v Hogan/Whitlock
Painter/Q3 v Richie Howson
Zaterdag 22 februari
Middag:
Kwartfinales
Avond:
Halve finales
Finale

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
december 2025
07
zondag
07 dec - 07 dec
Kerkeböske, Helden

De Helden Cup – Winter Edition belooft een dag vol spanning, precisie en gezelligheid. Er wordt gespeeld op 10 dartsbanen, met plek voor maximaal 128 deelnemers. We starten met poules en vervolgens een A en B ronde. Tevens zal er middels het 2K-Darts software gespeeld worden op tablets. 📍 Locatie: Kerkeböske – Aan de Koeberg 3, 5988 NE Helden 🕐 Tijden: Zaal open: 11:00 Inschrijven tot: 12:45 Start toernooi: 13:00 💶 Inschrijfkosten: Voorinschrijving: €10 Op de dag zelf: €12,50 🏆 Prijzengeld: A-ronde: 1e €200 | 2e €100 | 3e/4e €50 | 5e t/m 8e €25 B-ronde: 1e €50 | 2e €25 | 3e/4e €12,50 🎯 Inschrijven via: 2K-Darts software, klik hier om in te schrijven. 💶 Betaling via : link 📣 Hosted by: Kerkeböske, Peter Hendriks & Jerry “Electric” Hendriks

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading