Week 11 – Champagne-Manby rondt volwassen week af met titel Modus Super Series

algemeen nieuws
zondag, 16 november 2025 om 12:00
Scherm­afbeelding 2025-11-16 om 09.03.42
Week 11 van Serie 12 kende geen Nederlandse inbreng, maar wel een duidelijke hoofdrol voor de twintigjarige Charlie Manby. De Engelsman, beter bekend als ‘Champagne’, liet de hele week zien dat zijn spel rijpt. Eerder dit jaar won hij al een PDC Development Tour-toernooi en in 2022 nam hij drie gouden medailles mee van de WDF Europe Cup Youth. In Portsmouth vertaalde hij dat palmares naar een volwassen zege op de zaterdagavond.
De weg naar Finals Night liep via drie doordeweekse poules. In Poule A hield Patrick Klingelhofer, alias The Fire, het hoofd het koelst. De 38-jarige Duitser liet John O’Shea, Justin Smith en Scott Campbell achter zich en plaatste zich rechtstreeks voor de zaterdag. In Poule B zette Manby de toon door de groep te winnen, met Justin Smith en O’Shea als achtervolgers; dat drietal verzekerde zich van een ticket voor het slotstuk. Uit Poule C voegden Scott Campbell en Peter Jacques zich bij het veld.
Op Finals Night moest Manby meteen alle registers opentrekken. In de poulefase ging zijn eerste duel nipt verloren tegen O’Shea, maar hij krabbelde op en dwong via een thriller tegen Campbell alsnog een plek in de knock-out af. In de halve finale schakelde hij poulewinnaar Justin Smith overtuigend uit, waarna hij in de eindstrijd ook Campbell op afstand hield. Met 4–2, gedragen door strakke scores en koelbloedige dubbels, pakte ‘Champagne’ de weektitel.
Finals Night – Groep 1
Patrick Klingelhofer – Peter Jacques 3–4
Peter Jacques – Justin Smith 2–4
Justin Smith – Patrick Klingelhofer 4–3
Finals Night – Groep 2
Charlie Manby – John O’Shea 3–4
John O’Shea – Scott Campbell 2–4
Scott Campbell – Charlie Manby 3–4
Halve finales
Justin Smith – Charlie Manby 1–4
Scott Campbell – Peter Jacques 4–3
Finale
Charlie Manby – Scott Campbell 4–2

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
december 2025
07
zondag
07 dec - 07 dec
Kerkeböske, Helden

De Helden Cup – Winter Edition belooft een dag vol spanning, precisie en gezelligheid. Er wordt gespeeld op 10 dartsbanen, met plek voor maximaal 128 deelnemers. We starten met poules en vervolgens een A en B ronde. Tevens zal er middels het 2K-Darts software gespeeld worden op tablets. 📍 Locatie: Kerkeböske – Aan de Koeberg 3, 5988 NE Helden 🕐 Tijden: Zaal open: 11:00 Inschrijven tot: 12:45 Start toernooi: 13:00 💶 Inschrijfkosten: Voorinschrijving: €10 Op de dag zelf: €12,50 🏆 Prijzengeld: A-ronde: 1e €200 | 2e €100 | 3e/4e €50 | 5e t/m 8e €25 B-ronde: 1e €50 | 2e €25 | 3e/4e €12,50 🎯 Inschrijven via: 2K-Darts software, klik hier om in te schrijven. 💶 Betaling via : link 📣 Hosted by: Kerkeböske, Peter Hendriks & Jerry “Electric” Hendriks

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading