Deze editie beginnen we met 55 deelnemers, alle 14 banen bezet met een eigen poule waarbij de poule van 3 personen 2x tegen elkaar speelt. Ook deze editie verloopt spoedig, het duurt iets langer voordat de knock-out begint, maar er is dan ook veel te schrijven na de poules voor de wedstrijdleiding. De Knock-out verloopt echter in een rap tempo en om 00:15 uur is zelfs de finale alweer klaar. Zoals altijd in het verslag, de uitslagen t/m de kwart finales winnaars en halve verliezers:
WINNAARSRONDE:
1 Alexander Merkx
2 Oswin Streden
3/4 Tom Visser / Marco Smit
5/8 Daan Groen / Rob van Galen / Luuk van Moll / Leon Roelen
VERLIEZERSRONDE:
1 Noer Sahebali
2 Thijs Kuijpers
3/4 Sam Broeren / Robin van de Vegte
Ook deze editie weer gesponsord door Trudarts Heeze; de HOOGSTE FINISH: gewonnen door Rob van Galen, die 130 uitgooid.
Nog wat bijzondere vermeldingen; Jan Geven was weer aanwezig en wou graag in het verslag, Richard Drenth had voor het eerst geen prijs, 55 deelnemers zorgde ervoor dat er ook prijs was voor 5/8 winnaarsronde, voor de rankingstand zijn we nu op de helft & niemand weet of Sam Broeren nu thuis heeft geslapen.
Omdat we dit jaar tijdens de open toernooien ook een ranking stand bijhouden voor een extra finaletoernooi
voortaan ook de top hiervan (aantal ligt aan hoeveel gedeelde plaatsen)
1 John Snyers 87
2 Oswin Streden 74
3 Luuk van Moll 68
4 Nick Dekkers 60
5 Stefan Fraterman 57
6 Ronny van Dooren 55
7 Tim Legius 54
8 Noer Sahebali 51
Dit heeft geen invloed op een enkel toernooi maar is alleen van toepassing voor het extra toernooi, de volledige stand, alle data en meer info is te vinden op de Facebookpagina van Monkey Darts.
Voor KDO/DOE leden kan je n.a.v. deze stand ook een uitnodiging krijgen van de KDO voor hun CLOD-toernooi.
De volgende Editie is op zaterdag 20 februari, dit staat natuurlijk ook in de agenda hier op Dartfreakz. Meer info op Monkey Darts. Bedankt voor de gezelligheid allemaal en hopelijk tot de volgende.