Gisteren werden in café zaal d'n Beer in het Brabantse Rosmalen drie toernooien afgewerkt. Om 15 u opende het open d'n Beer met het jeugdtoernooi en de mixkoppels. In de avonduren werd het heren koppeltoernooi afgewerkt. De Belgen Mike de Decker en
Dimitri Van den Bergh bleken uiteindelijk de beste van de dag tijdens het herenkoppel toernooi. Met 4-1 verloren
Toon Greebe en
Francois Schweyen de finale waarmee Greebe/Schweyen runners-up waren.
Het weer zou mogelijk het toernooi kunnen verknallen maar zelfs de Belgen hadden de sneeuw getrotseerd om naar Rosmalen te komen. Op de dag na kerst was Nederland in toegedekt onder een wit laken van sneeuw. Traditioneel zorgt een laagje sneeuw direct voor een verkeersopstopping in het vlakke Nederland. Gelukkig kwam iedereen veilig aan bij d'n Beer waarna de Beer los kon tijdens het jaarlijkse open toernooi.
Het beste gelegenheidspaar waren
Willem Mandigers en Caroll Verkooijen, dit Brabantse mixkoppel wonnen het mixkoppel toernooi.
Bij de jeugd was het Gian van Veen uit het Gelderse Poederoijen die het toernooi op zijn naam wist te schrijven. Jaimy van Bavel uit Breda is de runner-up geworden. Met 5-0 wist van Veen de finale te pakken. In de have finale verloren Levy Frauenfelder met 4-2 van van Bavel en de Belg Bryan Coenderaerts met 4-3 van de latere winnaar Gian van Veen.
De verliezersronde bij de jeugd werd gewonnen door Owen Roelofs die met 3-0 Wesley van Hensbergen versloeg.
Jeugd laatste 8:
Ruben Mesters - Jaimy van Bavel 1-4
Levy Frauenfelder - Javanico Jansen 4-3
Joey Greijn - Bryan Coenderaerts 2-4
Mark van Lieshout - Gian van Veen 3-4
Halve finales:
Jaimy van Bavel - Levy Frauenfelder 4-2
Bryan Coenderaerts - Gian van Veen 3-4
Finale:
Jaimy van Bavel - Gian van Veen 0-5
Vandaag zal om 11:00 de speellocatie open gaan, om 12:30 is de sluiting voor het aanmelden en inschrijven singel toernooi waarna om 13:00 u het toernooi zal starten. Er mogen maximaal 128 spelers meedoen, heb je nog niet betaald zorg dat je vroeg bij d'n Beer bent. Vol = Vol bij 128 betaalde deelnemers!