
De 14e, en daarmee één na laatste, Dartfreakz Prijsvraag staat inmiddels online voor alle bezoekers die in de race willen blijven voor het Dutch Open 2012 VIP-arrangement. Deelnemen aan deze prijsvraag kan tot aanstaande maandag 11:00 uur waarna de 15e en laatste prijsvraag online komt. Tot en met 18 januari komt er iedere maandag, woensdag en vrijdag op klokslag 11:00 uur een nieuwe prijsvraag online. Deelnemen hieraan is gratis en hiervan wordt een ranking bijgehouden. Onder de uiteindelijke top 50 wordt het VIP-arrangement verloot.
Bezoek dus dagelijks Dartfreakz.nl, doe mee en win een unieke ervaring tijdens de Dutch Open 2012. Deze actie loopt van 14 december tot en met 18 januari. De prijswinnaars worden donderdag 19 januari bekend gemaakt.
Na het inloggen kan je op deze pagina deelnemen aan de 14e prijsvraag. De actuele rankingstand is vervolgens op deze pagina te bekijken.
Oranjebar Mariahout

Michael van de Ven opnieuw de beste tijdens de 5e Pub Qualifier voor ADC Red Dragon Benelux Masters 2027

Nieuw darttoernooi Champion of Den Bels op 20 december in Casteren

Yoeri Duijster wint vierde speeldag OSR#54, Dennis Zwaga pakt troostprijs

Michael van de Ven slaat toe in Mariahout en wint vierde Pub Qualifier na whitewash in finale

Jimmy van Schie pakt dagzege bij Oranjebar Super Ranking
Populair dartsnieuws

Uitslagen van de tourkaart kwalificatie Mr Vegas Grand Slam of Darts

PDC lijkt regels voor tourkaarthouders te versoepelen: deur naar andere toernooien mogelijk open

Maik Kuivenhoven grijpt Grand Slam-ticket, Bunting en Springer imponeren in Leicester

Een Nederlander debuteert op Players Championship Finals, drie Nederlanders en een Belg maken hun rentree
