BULLs NL

De kortste weg om je te kwalificeren voor de MODUS Super Series

Nederland Hoofdnieuws
vrijdag, 29 september 2023 om 13:00
michael van gerwen
Enkele weken geleden hebben we bekend gemaakt dat ADC Europe de European Qualifier Tour 2023 zal organiseren in het Zuid-Hollandse Ooltgensplaat. Daar zullen zeven toernooien gespeeld worden verdeeld over vier dagen, te weten zondag 8 oktober 2023 (EQT 1 & EQT 2), zondag 15 oktober 2023 (EQT 3 & EQT 4), zondag 12 november 2023 (EQT 5 & EQT 6) en zaterdag 16 december 2023 (EQT 7).
ADC Europe zal in samenwerking met het bekende dartmerk Winmau, het grootste dartsmanagement MODUS, Boels in Oude-Tonge, Tamara’s Horeca in Ooltgensplaat en Dartshop Kattestaart in Nieuwe-Tonge deze toernooien in MFC ’t Centrum te Ooltgensplaat organiseren. Voor het scoringssysteem en toernooisysteem zal het Darts Atlas systeem gebruikt worden en dient men ook via deze site in te schrijven. Er zullen dan ook naast de dartborden geen schrijfborden gebruikt worden, maar tablets die gelinkt zijn met Darts Atlas.
Er zijn bij de European Qualifier Tour 32 plaatsen beschikbaar voor deelname aan de MODUS Super Series, dit alles met een totaal waarde van £ 40.000,- aan deelname vergoedingen. Spelers kunnen zich maximaal 4 maal kwalificeren voor de MODUS Super Series per jaar. Dit is dan ook de kortste route om je te kwalificeren voor de MODUS Super Series, voor spelers van het Europese vasteland.
‘Dus mocht u altijd gedroomd hebben om te spelen op het grote tv-podium met camera’s en scheidsrechter, dan is dit uw kans om u hiervoor te kwalificeren!!!’ – Michael van Gerwen (Meervoudig PDC Wereldkampioen).
Op dit ogenblik zien we al de nodige bekende amateur namen op de deelnemerslijst voor het eerste weekend van de EQT. Zo zien we Chris Landman, Ron Meulenkamp, Jeroen Mioch, Philip van Gasse, John Desreumaux, Jeroen Caron en Jim Mayer onder de deelnemers. Ook komen de deelnemers uit verschillende landen, zo zien we spelers uit Nederland, België, Luxemburg, Portugal en Letland, en is het eigenlijk nog wachten op de inschrijvingen vanuit Duitsland en Frankrijk.
Het betreft toernooien met een open inschrijving voor de leeftijd 18 jaar en ouder, iedere volwassen amateur darter kan en mag deelnemen aan deze darttoernooien (m.u.v. PDC Tourkaart houders en spelers van het Verenigd Koninkrijk en Ierland). Het inschrijfgeld per toernooi bedraagt 12 euro per persoon en men kan zich inschrijven via de ADC Europe website: www.amateurdarts.eu. Er is een maximum aantal deelnemers van 256 vastgesteld voor elke EQT en men kan zich uiterlijk tot twee uur voor het toernooi inschrijven, als het maximum aantal deelnemers nog niet gehaald is. Daarnaast zijn er ook al de nodige regels en tijden bekend gemaakt, ook deze zijn te vinden op de ADC Europe website.
adc qualifier modus poster

Jelti

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
juni 2025
01
zo.
01 juni om 10:24 - 01 juni om 10:24
Driebergen-Rijsenburg

De laatste Winmau NDB Ranking van het seizoen 2024-2025 is het NK Darts 2025. We gaan op zoek naar de beste darters in de verschillende categorieën! Komende editie01-06-2025 LocatieHealth Center Hoenderdaal,Hoendersteeg 7, 3972 NA, Driebergen-Rijsenburg Hall of FameKlik hier voor een overzicht van alle eerdere  Nederlands kampioenen.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

© 2025 Dartfreakz.nl - Alle rechten voorbehoudenPowered by Newsifier