Op zondag 21 juni werd er weer een toernooi verspeeld voor de open ranking in café de valk in
Dongen. Er werd een single en een koppel toernooi afgewerkt. Het koppeltoernooi werd verspeeld in poules, de single k.o. Aansluitend was er ook nog een winnaars en verliezersronde.
Er werd gestart met de koppelwedstrijden. Door winst op Corné van Mastrigt en Luc Clemens werden
Jaimy van Bavel en Ricardo Roks finalisten. In de andere halve finale ging de winst naar Davey Dienjes en Yves Vermeulen tegen Ad Timmermans en Alex Jansen. In de finale ging de winst met 4-1 naar de jonkies Jaimy en Ricardo.
De finale in de verliezersronde werd met 3-0 gewonnen door de jeugdige Rick Verschure en Johan Smulders tegen Peter Driessens en Stephan Eeckelaert.
De hoogste uitworp ging naar Jaimy van Bavel met 145 punten. Vincent Schellekens gooide 113 uit.
Hierna gingen de singles van start. Jaimy van Bavel ging naar ging naar zijn 2e finale van de dag door winst op Peter Driessens. Kevin Laurijsen won in de halve finale van Dirk Beni. In een spannende finale ging de winst met 5-4 naar Jaimy die daarmee de dubbel pakte, proficiat.
Hans van den Hoek won met 3-1 in de finale van de verliezersronde van Luc Clemens.
De hoogste uitworp ging bij de singles naar Peter Driessens met 160. Yveske Vermeulen gooide 141 uit en Luc Clemens 120 en 100. Jaimy van Bavel had een 115 finish.
In totaal werd er 23 keer 180 gegooid, allen natuurlijk beloond met een gratis consumptie.
Jaimy van Bavel en Kevin Laurijsen plaatsten er 4. Luc Clemens, Hans van den Hoek, Ronny Evenepoel en Davey Dienjes gelukte dat 2 keer. 1x 180 was er voor Dennis van Strien, Peter Driessens, Dean de Wulf, Ricardo Roks, Thijs Gremmen, Jeffrey Vermeer en Mark Lodewijks.
De uitslag:
WINNAARSRONDE SINGLE
1. Jaimy van Bavel
2. Kevin Laurijsen
3. Dirk Beni
Peter Driessens
5. Steven Huijbrechts
Ricardo Roks
Kenny Driessens
Davey Dienjes
Laatste toernooi voor deze ranking is op zondga 28 juni.