2e D'n Tip Open Air(co) singledarttoernooi 2011

Nederland Hoofdnieuws
zaterdag, 03 september 2011 om 12:42
RegioDarts Overijssel
Op vrijdagavond 2 sept werd er bij cafe d'n Tip te Daarle het 2e Open Air(co) singledarttoernooi gehouden. Met fantastisch mooie weersomstandigheden kwamen er 49 darters richting Daarle om een gooi te doen naar de titel. De darters kwamen uit Goor, Enschede, Hengelo, Nijverdal, Rijssen, Wapenveld, Almelo, Daarlerveen en natuurlijk uit Twenterand en Daarle. De 1ste editie was al een succes ,maar deze avond was het nog succesvoller. Helaas kon de winnaar van vorig jaar(Christian Kist) niet meedoen omdat hij tegelijkertijd aan het spelen was in Engeland voor een plek bij de Lakeside te bemachtigen.
Er werd begonnen tegen 19.30 en het toernooi was afgelopen om 0.45. De spelers werden verdeeld in 10 poules(9 van 5 en 1 van 4). Jan Poorterman van cafe d'n Tip en de wedstrijdleiding Dinand en Nelleke konden terugkijken op een wederom geslaagd toernooi. De hoogste uitgooi die net als vorig jaar uitgekeerd werd in euro's was een prooi voor Jeffrey de Ruiter. Hij wist 156 uit te gooien. Verdere hoge scores waren, R Lenderink 120/ G Tempert 114/ S Zwarthof 113/ R Lenderink 112/ C Zorgdrager 106/ H de Jong 104. Er werden 17x 180 gegooid. G Nevenzel/H de Jong/J de Ruiter/C Zorgdrager/T Koster 2x, L Bosch/C Hekman/M Snippe/R de Graaf/R Gerrits/ S Zwarthof 1x. Hier volgen de uitslagen:
Winnaarsronde laatste 16:
J de Ruiter-G Wessels 3-1
J Velding-T Koster 2-3
R Lenderink-R Hoevenberg 3-0
J Kelder-M Snippe 3-2
R de Graaf-M Meijer 2-3
L Bosch-H de Jong 1-3
C Zorgdrager-R Kleinjan 3-0
R Gerrits-G Kroezen 3-1

Kwartfinales:

J de Ruiter-T Koster 3-2
R Lenderink-J Kelder 3-1
M Meijer-H de Jong 3-0
C Zorgdrager-R Gerrits 3-2
Halve finales:
J de Ruiter- R Lenderink 4-2
M Meijer-C Zorgdrager 0-4
Finale:
J de Ruiter-C Zorgdrager 5-4
Deze finale werd in het begin gedicteerd door Jeffrey die een 4-1 voorsprong nam. Cor wist zich door het aanmoedigen van het voltallige publiek die nog aanwezig waren terug te komen tot 4-4. Helaas was toen het kruit verschoten voor Cor en kon Jeffrey met zijn 2e pijl op tops opgelucht adem halen en de titel van d'n Tip Open Air(co) 2011 op zijn naam zetten.
De verliezersronde:
Kwartfinales:
R Laarman-A Vos 2-1
J Mulder-C Hekman 2-1
G Snoeijer-D Regts 1-2
A Reefhuis-J Berendsen 2-1
Halve finales:
R Laarman-J Mulder 0-3
D Regts-A Reefhuis 0-3
Finale:
J Mulder- A Reefhuis 4-0
John die tot voor kort de pijlen weer opgepakt had nadat hij een aantal jaren gestopt was, presteerde zeer goed in de verliezersronde. Hij kreeg maar 2 legs tegen en in de finale won hij van de 1ste div speler van thuishaven d'n Tip.
W.R
1 Jeffrey de Ruiter (Enschede)
2 Cor Zorgdrager(Vroomshoop)
3 Mark Meijer (Vroomshoop)
3 Ronald Lenderink (Wapenveld)
5 Tim Koster (Hengelo)
5 Henk de Jong (Almelo)
5 Rene Gerrits (Vroomshoop)
5 Jamie Kelder (Westerhaar)
V.R
1 John Mulder (Westerhaar)
2 Arno Reefhuis (Daarle)
3 Dennis Regts (Enschede)
3 Robert Laarman (Daarlerveen)
5 Gerard Snoeijer(Nijverdal)
5 Andre Vos (Sibculo)
5 Christiaan Hekman(Daarlerveen)
5 John Berendsen (Hengelo)
Redactionele noot: Het gaat hierboven om een ingestuurd bericht. Dartfreakz.nl is op geen enkele wijze verantwoordelijk voor uitspraken die gedaan worden door de schrijver van deze tekst.

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: