Koppeltoernooi bij de Graver gewonnen door Methorst & de Kreij

Nederland Hoofdnieuws
maandag, 22 juni 2015 om 9:03
Md logo with fb jpg
Gisteren was er een koppeltoernooi ipv singles, 24 koppels deden er mee, nadat er in 6 poules van 4 gestart was zijn we begonnen aan de knock-out fase.
In de winnaarsronde was het koppel Dylan Methorst & Nico de Kreij te sterk voor iedereen en daardoor dus de uiteindelijke winnaars. 2e werden Coenraad Nelissen & Wesley Candrix. 3/4 plaatsen voor Jan van Wezel & Dennis Smolders en Bruno Brands & Serge Hombrouks.
In de verliezersronde waren degene die het beste presteerde Jan Punie & Danny Valkenborgh, 2e werden Luuk van Moll & Paul Antonis.
De hoogste finish van de avond was 131 gegooid door Nico de Kreij. Weer een gezellige & Geslaagde editie.
Het volgende toernooi is weer een Open Singles op zaterdag 11 juli. Natuurlijk terug te vinden in de agenda hier op Dartfreakz en mede als meer info ook op de facebookpagina van Monkey Darts.

Jelti

loading

Loading