Koppeltoernooi bij de Graver gewonnen door Methorst & de Kreij

Nederland Hoofdnieuws
maandag, 22 juni 2015 om 9:03
Md logo with fb jpg
Gisteren was er een koppeltoernooi ipv singles, 24 koppels deden er mee, nadat er in 6 poules van 4 gestart was zijn we begonnen aan de knock-out fase.
In de winnaarsronde was het koppel Dylan Methorst & Nico de Kreij te sterk voor iedereen en daardoor dus de uiteindelijke winnaars. 2e werden Coenraad Nelissen & Wesley Candrix. 3/4 plaatsen voor Jan van Wezel & Dennis Smolders en Bruno Brands & Serge Hombrouks.
In de verliezersronde waren degene die het beste presteerde Jan Punie & Danny Valkenborgh, 2e werden Luuk van Moll & Paul Antonis.
De hoogste finish van de avond was 131 gegooid door Nico de Kreij. Weer een gezellige & Geslaagde editie.
Het volgende toernooi is weer een Open Singles op zaterdag 11 juli. Natuurlijk terug te vinden in de agenda hier op Dartfreakz en mede als meer info ook op de facebookpagina van Monkey Darts.

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
december 2025
07
zondag
07 dec - 07 dec
Kerkeböske, Helden

De Helden Cup – Winter Edition belooft een dag vol spanning, precisie en gezelligheid. Er wordt gespeeld op 10 dartsbanen, met plek voor maximaal 128 deelnemers. We starten met poules en vervolgens een A en B ronde. Tevens zal er middels het 2K-Darts software gespeeld worden op tablets. 📍 Locatie: Kerkeböske – Aan de Koeberg 3, 5988 NE Helden 🕐 Tijden: Zaal open: 11:00 Inschrijven tot: 12:45 Start toernooi: 13:00 💶 Inschrijfkosten: Voorinschrijving: €10 Op de dag zelf: €12,50 🏆 Prijzengeld: A-ronde: 1e €200 | 2e €100 | 3e/4e €50 | 5e t/m 8e €25 B-ronde: 1e €50 | 2e €25 | 3e/4e €12,50 🎯 Inschrijven via: 2K-Darts software, klik hier om in te schrijven. 💶 Betaling via : link 📣 Hosted by: Kerkeböske, Peter Hendriks & Jerry “Electric” Hendriks

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading