Maikel Verberk wint Oranjebar Feestweekend Darttoernooi

Nederland Hoofdnieuws
woensdag, 20 juli 2022 om 10:55
Winner OBFeestweekend Toernooi22
Feestweekend Darttoernooi blijkt groot succes met 40 deelnemers. Winst in de finale gaat in het maximale aantal legs naar Maikel Verberk ten koste van Daan Bastiaansen. Winst in verliezersronde gaat naar Jurgen Bronkhorst. Beste dame van het toernooi is Danique Stroek.
Gisteren, vrijdag 15 juli 2022, werd ter voorbereiding op de zomerfeesten in Mariahout het Oranjebar Feestweekend Darttoernooi gespeeld. Het spektakel werd goed ontvangen en er stonden veertig (waaronder acht dames) van de maximaal toelaatbare 48 dartspelers aan de oche om kans te maken op de hoofdprijs.
Een mooie uitdaging voor de wedstrijdleiding (SteenDarts) dus om het toernooi in een redelijk tempo door te laten lopen met een relatief groot aantal deelnemers voor een locatie met zes banen. De Oranjebar zou de Oranjebar niet zijn als dit toch op eenvoudige wijze werd geregeld waarmee wederom maar weer eens werd bewezen dat dit een van de
beste dartlocaties in Nederland is. Er werd gestart met 10 poules van 4 darters. De nummers 1 en 2 gingen naar de winnaarsronde, de overige spelers naar de verliezersronde.
Eindstand winnaarsronde;
Winner Maikel Verberk
Runner Up Daan Bastiaansen
Joint 3rd Davy van der Zande en Wesley van Trijp
Joint 5th Ralph Wetzels, Joey Greijn, Jamai v/d Herik en Berry Herks
Joint 9th Lorenzo V Rossum, Wessel Driessen, Paul Hendrix, Bobby Biemans,
Jeremy Brandenburg, Sascha Boothe, Jos Fleurkens en Danique
Stroek
Joint 17th Oswin Streden, Peter van den Broek, Luuk Derks en Jimmy Koenen
Eindstand verliezersronde;
Winner Jurgen Bronkhorst
Runner Up Zereso Zeverboom-Pinas
Joint 3rd Nigel Dikhoff en Luuk Ewijk
Joint 5th Jeroen Berens, Eddy Rayer, Wouter van der Velde en Natasja van der Steen
Joint 9th Chris Ermers, Edjo Yavuz, Kestutis Bulota, Lars van der Pol,
Sabrina Jongenotter, Lincy Gloudemans, Nick van Gameren en Nina Ipskamp
Joint 17th Annemarie van Kaathoven-Linders, Inge van den Herik,
Caroline Timmermans en Stefan Kerk
Hoge Finishes (100+)
101 door Wesley van Trijp
105 door Lars van der Pol
108 door Natasja van der Steen
110 door Kestutis Bulota
112 door Oswin Streden en Sabrina Jongenotter
115 door Bobby Biemans
120 door Berry Herks
122 door Davy van der Zande
164 door Daan Bastiaansen
Maximale scores
1x door Ralph Wetzels, Bobby Biemans, Jeremy Brandenburg, Nigel
Dikhoff, Paul Hendrix en Sabrina Jongenotter
2x door Maikel Verberk, Joey Greijn, Wesley van Trijp, Luuk Derks,
Wessel Driessen, Zereso Zeverboom en Jos Fleurkens
3x door Daan Bastiaansen, Berry Herks, Jurgen Bronkhorst en Eddy
Rayer
4x door Jamai van den Herik
5x door Davy van der Zande

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: