Michel van der Horst wint Open Keute, Jeremy Derksen runner-up

Nederland Hoofdnieuws
door Patrick Megens
dinsdag, 29 november 2016 om 8:01
horst
Zondag 27 november was het tijd voor de eerste editie van het Open Keute in de Vrijbuiter. 22 darters togen richting Apeldoorn om de strijd met elkaar aan te gaan voor de hoofdprijs van 200 euro. In de verliezersronde ging de finale tussen Dennie Olde Kalter en Jan Kieft. Deze werd gewonnen door Dennie met 4-0.
De finale in de winnaarsronde ging tussen Michel van der Horst en Jeremy Derksen. Na 5 legs stond het 4-1 voor Jeremy, maar Michel wist zich langszij te knokken. Beide spelers pakten daarna een leg, tussenstand 5-5, dus kwam het op de beslissende 11e leg aan. Deze wist Michel te winnen en schreef zodoende het Open Keute op zijn naam.
De meeste 180'ers waren ook van Michel, te weten 12 stuks. De hoogste finish kwam op naam van Jeremy Derksen met 160.
Voor alle uitslagen in de k.o. verwijs ik jullie naar bijgevoegde foto.

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
december 2025
07
zondag
07 dec - 07 dec
Kerkeböske, Helden

De Helden Cup – Winter Edition belooft een dag vol spanning, precisie en gezelligheid. Er wordt gespeeld op 10 dartsbanen, met plek voor maximaal 128 deelnemers. We starten met poules en vervolgens een A en B ronde. Tevens zal er middels het 2K-Darts software gespeeld worden op tablets. 📍 Locatie: Kerkeböske – Aan de Koeberg 3, 5988 NE Helden 🕐 Tijden: Zaal open: 11:00 Inschrijven tot: 12:45 Start toernooi: 13:00 💶 Inschrijfkosten: Voorinschrijving: €10 Op de dag zelf: €12,50 🏆 Prijzengeld: A-ronde: 1e €200 | 2e €100 | 3e/4e €50 | 5e t/m 8e €25 B-ronde: 1e €50 | 2e €25 | 3e/4e €12,50 🎯 Inschrijven via: 2K-Darts software, klik hier om in te schrijven. 💶 Betaling via : link 📣 Hosted by: Kerkeböske, Peter Hendriks & Jerry “Electric” Hendriks

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading