Mike Brands en zijn management DYM zijn verheugd Otos LMR Systems te kunnen begroeten als eerste “Major” sponsor die wil investeren in de ontwikkeling van het jeugdige dart talent uit Oss. Opnieuw is het Dart Youngstars Management gelukt om een partij te vinden die vertrouwen heeft in een jeugd dart talent en deze financieel wil ondersteunen in het najagen van zijn droom. Nadat eerder al de Oranjebar als sponsor kon worden begroet is het nu Otos LMR Systems dat darten op internationaal niveau voor Mike Brands mogelijk maakt.
Otos LMR Systems is een dynamisch bedrijf dat gespecialiseerd is in portofoon en mobilofoon Systemen met vestigingen in Neer, Lithoijen en Schijndel en een werkgebied in de hele Benelux. De heer Peppelenbosch; ‘Het gebruik van de portofoon en mobilofoon is van groot belang. Efficiency en veiligheid staan centraal. Een netwerk van portofoons en mobilofoons kent een aantal grote voordelen ten opzichte van een GSM-netwerk en is in vele branches toepasbaar.’
Mike Brands heeft afgelopen seizoen laten zien dat hij, ondanks zijn jeugdige leeftijd, mee kan met de top 16 van de jeugd darters tijdens een aantal internationale toernooien en kan nu dankzij de steun van Otos LMR Systems een groot deel van het programma dat in overleg met DYM is samengesteld voor komend seizoen gaan afwerken met als doel kwalificatie voor de Winmau World Masters 2016. De periode tot september zal door Mike gebruikt worden om verder ervaring op te doen in het (inter)nationale dartcircuit en is ook gekwalificeerd voor deelname aan de CLoD dit jaar.
De heer Peppelenbosch; ‘Het is belangrijk dat jeugd zich kan ontwikkelen binnen de sport. Mike heeft door te kiezen voor professionele begeleiding getoond dat hij serieus bezig is met het bereiken van zijn doel. Er is een duidelijk plan van aanpak en programma neergelegd met reëel gestelde doelen. Dit sluit aan bij de manier van werken die Otos LMR Systems hanteert. Wij hopen hiermee bij te dragen aan Mike’s ontwikkeling.’
Dankzij van Otos LMR Systems kan Mike Brands de nog resterende toernooien van het lopende seizoen meedoen en is de financiële basis voor volgend seizoen gelegd. Het is nu aan Mike om te bewijzen dat hij echt bij de top hoort zodat hij, met nog wat extra hulp van het bedrijfsleven, zichzelf op de dartkaart kan blijven zetten.
Meer informatie over Mike Brands kunt u vinden op
www.mike-brands.nl.